CO NÁS ČEKÁ 11.8.2017

Krásný a spokojený den vám všem,

dnes nám vládne karta ČÁP, přinášející změny v podobě nových začátků přicházejících do našich životů. Některé tyto změny budou velice příjemné, jiné titěrné, že si jich ani nevšimneme. Vše máme korunováno velice krásnou tatorovou kartou KRÁL POHÁRŮ. Kdy se spíše budeme orientovat pomocí citu a emocí. Ve vztazích by měla vládnout velice dobrá a přátelská nálada. Páry, které se snaží o potomka, by měly tento den využít na maximum, budou v tomto směru velice příhodné konstalace. V obchodě i v práci by se nám mělo dařit, dokonce díky dobrým vztahům rozjedeme novou spolupráci, která pro nás bude v budoucnu významná. V finanční oblasti je zde hojnost.

Ve zdraví si hlídejme kolena, kotníky a nohy. Na záněty kloubů se mi výborně osvědčil obklad z švédských kapek. Též je třeba pít čaj z přesličky a posilovat ledviny, které mají s touto částí těla spojitost.

Přeji vám úspěšný a pohodový  den a pokud se potřebujete poradit s kartami co a jak dál, jsem zde pro vás. Stačí, když se objednáte na výklad pomocí rychlého formuláře nebo mi zavoláte na tel.+420 739 021 113.

Blanka Magicstar

www.magicstar.cz