CO NÁS ČEKÁ 15.8.2017

Krásný a spokojený den vám všem,

dnes nám vládne karta HORA, korunována tarotovou kartou VI. HOLÍ. Čeká nás trošku náročnější den, budeme se potýkat s překážkami a drobnými problémy. Pokud se nevzdáme, zatneme zuby a půjdeme za svým cílem, bude naše snaha korunována úspěchem. Ono, nic v tomto vesmíru není zadarmo, tak s chutí do toho. Hned ráno nás v práci i v obchodě čeká první nápor, dá se říct, že nebudeme mít na růžích ustláno, spíše se budeme brodit trny, ale ke konci dne se můžeme těšit z omamné vůně růží v podobě dobře odvedené práce a úspěchu. Ve vztazích přijdou drobné zkoušky, které nám ukáží pevnost našich vztahů a hlavně to zda se na ty druhé můžeme spolehnout. Myslím, že v tomto směru se budete hodně divit, kdo vám podá pomocnou ruku. V finanční oblasti buďte opatrní, zde bude platit heslo:,, méně znamená více.“

Ve zdraví si hlídejme kosti, pozor na zlomeniny, výrony a další nepříjemnosti s tím spojené. Aby jste měly silné kosti doporučuji jíst denně čajovou lžičku Dologamu.

Přeji vám úspěšný a pohodový  den a pokud se potřebujete poradit s kartami co a jak dál, jsem zde pro vás. Stačí, když se objednáte na výklad pomocí rychlého formuláře nebo mi zavoláte na tel.+420 739 021 113.

Blanka Magicstar

www.magicstar.cz