CO NÁS ČEKÁ 16.8.2017

Krásný a spokojený den vám všem,

dnes nám vládne hodně neoblíbená karta HAD korunována kartou MÍRNOST. No, co dodat, den to bude trošku náročnější. Okolí nám bude hrát na nervy  a zkoušet naší trpělivost, ale pokud použijete nadhled, měly by jste se nad lidskou stupiditou povznést a vše v klidu zvládnout. V práci i v obchodě si hlídejte své okolí, pozor na intriky a lidi, kteří se tváří jako vaši přátelé, ale ve skutečnosti by vám s chutí vrazili nůž mezi žebra. Spíše dnes fungujte jako pozorovatelé, tím zjistíte kdo a jak funguje a pak lépe zvládnete své povinnosti. Ve vztazích by bylo dobré kdyby jste se řídili svou vlastní myslí a intuicí. Ne vždy to s vámi okolí myslí dobře, a ne vždy rady  ,, super kamarádek“ jsou dobré rady. V finanční oblasti doporučuji opatrnost.

Ve zdraví si hlídejme střeva, na to aby nám dobře fungovala doporučuji pravidelnou konzumaci kysaného zelí a navíc bych přidala česnek na odčervení.

Přeji vám úspěšný a pohodový  den a pokud se potřebujete poradit s kartami co a jak dál, jsem zde pro vás. Stačí, když se objednáte na výklad pomocí rychlého formuláře nebo mi zavoláte na tel.+420 739 021 113.

Blanka Magicstar

www.magicstar.cz