CO NÁS ČEKÁ 24.8.2017

Krásný a spokojený den vám všem,

dnes nám vládne velice hezká a tajemná karta KNIHA. Ne jen že končí prázdniny a my pomalu  jistě připravujeme dítka do školy, pří čemž se těšíme až to věčné a nekonečné hlídání, vysvětlování a okřikování dětí skočí a alespoň dopoledne budeme mít svatý klid. Tak se dnes budeme i my budeme soustředit na to co bychom se během příštího školního roku chtěly naučit, v čem se toužíme zlepšit, zda to je sport, kurz vaření, pletení či jen jazyky. Zmyslete se nad tím co by vás z té nepřeberné nabídky, která na nás v září jukne mohlo bavit a dělalo nám radost. Když vynechám výše zmíněné přípravy, bude to den klidný a pohodový. Dnes budeme navíc řešit i lítání o úřadech a vyřizování různých dokumentů. V práci i v obchodě si užijeme trošku toho papírování, pokud nepodceníme přípravu, bude se nám v této oblasti dařit. Ve vztazích bude vše v pořádku, můžeme se těšit i na malé a příjemné překvapení.

Ve zdraví pozor na psychosomatické příznaky nemocí. Doporučuji se nezabývat každou bolístkou či píchnutím v těle, ne vždy to musí být rakovina, infarkt či mrtvice. Pokud chcete mít klid zajděte k doktoru a nehledejte příznaky nemocí a vlastní pěst, po netu, je to zbytečné a nesmyslné. Navíc ono po čtyřicítce, když vás nic nebolí je to znakem toho, že už jste na onom světě. Tak buďme za drobná píchnutí rádi a užívejme si život zde na zemi, ať máme po smrti na co vzpomínat.

Přeji vám úspěšný a pohodový  den a pokud se potřebujete poradit s kartami co a jak dál, jsem zde pro vás. Stačí, když se objednáte na výklad pomocí rychlého formuláře nebo mi zavoláte na tel.+420 739 021 113.

Blanka Magicstar

www.magicstar.cz