CO NÁS ČEKÁ 28.8.2017

Krásný a spokojený den vám všem,

dnes nám vládne karta MYŠI. Co si budeme povídat, po hezkém slunném víkendu se nám nebude chtít jít do práce a opět makat od nevidím do nevidím, ale tuto nechuť během dopoledne překonáme a vše půjde zase dobře. Dnes si hlídejte zbytečné výdaje navíc. Vím, že je konec prázdnin a většina z nás chystá děti do školy, ale i tak si raději hlídejte penízky, aby se vám moc nerozkutálely. V prvním týdnu září bude v tomto směru třeba je mít u sebe, jelikož se platbám za kroužky a učební pomůcky nevyhneme. proto teď kupujte jen to nejnutnější a ostatní, až budete vědět přesně co je třeba. V obchodě i v práci se nám dopoledne moc dařit nebude, spíše si připravte svaly na odpoledne a podvečer, to pak budou fofry. Hlídejte se si peníze, kolik komu vracíte, aby jste neměly manko. Ve vtazích díky výdajům navíc může dojít k nepříjemným diskusím, které nám budu brát energii a pít krev. Pokud můžete raději se tomuto stavu vyhněte.

Ono vše se vším souvisí, tak že si ve zdraví hlídejte žaludek a dvanácterník, pijte málo kávy s mlékem a pokud přeci  jen žaludek bude zlobit, doporučuji 14 dní pít ráno na lačno šálek pelyňku denně.

Přeji vám úspěšný a pohodový  den a pokud se potřebujete poradit s kartami co a jak dál, jsem zde pro vás. Stačí, když se objednáte na výklad pomocí rychlého formuláře nebo mi zavoláte na tel.+420 739 021 113.

Blanka Magicstar

www.magicstar.cz