CO NÁS ČEKÁ 29.8.2017

Krásný a spokojený den vám všem,

dnes nám vládne karta LIŠKA. Buďme tedy na pozoru před falešnými lidmi, kteří se tváří jako nejlepší přátelé, mají na mysli jen vaše dobrou ale ve skutečnosti myslí jen na sebe a své zájmy. Pokud toto ohlídáte ušetříte si spoustu starostí do budoucna. Když vynechám výše uvedený aspekt karty LIŠKA, tak den to bude dobrý, hlavně pro ty co se živý ,, pusou“, prodejem všeho možného i nemožného, politikou či podobným povoláním, kde je třeba rétorika a diplomacie. Tak že se dá říct, že v obchodě se dnes bude dařit. V práci když ohlídáme ,, vyčůránky“ a budeme si spíše hledět svého nás čeká pohoda. Ve vztazích nám dnes přeje komunikace, tak že si můžete se svými blízkými popovídat, ale ne vše co říkají berte vážně, spíše dělte dvěma, aby jste byly v reálu. Po finanční stránce, pozor na ,, velké oči“, než něco koupíte nebo podepíšete, tak se z toho raději vyspěte a počkejte do zítra.

Ve zdraví si hlídejme dutiny a uši. Pozor na průvan, může nás pěkně potrápit v podobě bolavé hlavy a uší. Na to stačí nakapat na vatičku švédské kapky a dát do bolavého ucha. Do tří dnů máte pokoj.

Přeji vám úspěšný a pohodový  den a pokud se potřebujete poradit s kartami co a jak dál, jsem zde pro vás. Stačí, když se objednáte na výklad pomocí rychlého formuláře nebo mi zavoláte na tel.+420 739 021 113.

Blanka Magicstar

www.magicstar.cz