CO NÁS ČEKÁ 30.8.2017

Krásný a spokojený den vám všem,

je středa, úřední den a tak nám příhodně vyšla karta KNIHA. Ano, budeme lítat po úřadech, vyřizovat, papírovat a dohadovat se s protivnými úředníky. Jen nezapomeňte, že protivný úředník je taky člověk a že je nejspíše protivný proto, že před vámi tam byl pravděpodobně nějaký kretén, který si na chudáku úředníku zchladil žáhu. Tak že pokud to půjde postupujte v klidu a obezřetně. s tabulkou čokolády v kapse. Jinak den to bude sice trošku tajemný, proto se budeme cítit napjatě, ale přes všechny negativa příjemný. V práci i v obchodě by se mělo ,, dařit“, ve vztazích buďte opatrní,  může být kolega, přítel či kdokoliv z vašich zákazníků či blízkých trošku otrávený.  Na peníze pozor, neberte si dnes půjčky, jistě by vás čekalo nepříjemné překvapení.

Ve zdraví nám hrozí psychosomatické problémy. Tak se seberte a jděte raději k lékaři, místo aby jste si diagnózu udělaly samy přes net.

Přeji vám úspěšný a pohodový  den a pokud se potřebujete poradit s kartami co a jak dál, jsem zde pro vás. Stačí, když se objednáte na výklad pomocí rychlého formuláře nebo mi zavoláte na tel.+420 739 021 113.

Blanka Magicstar

www.magicstar.cz