CO NÁS ČEKÁ 31.8.2017

Krásný a spokojený den vám všem,

dnes nám vládne karta PTÁCI. Den to bude přelétavý, trošku chaotický, někde se nám zvedne i tlak a pozastavíme se nad lidskou blbostí, ale zase to rozdýcháme , tak že to bude dobré. Ve vztazích pozor na náladovost, spíše se snažte o klidnou komunikaci, než o hádky. Je to zbytečné, nikam to nevede a špatně se po tom spí. V obchodě  a v práci to půjde též nahoru dolu, ale i tak si nějaký ten počinek uděláte a vyděláte si na skývu chleba a střechu nad hlavou. Jen to chce pevné nervy. V finanční oblasti pozor zde bude platit heslo:,, rychle nabyl, rychle pozbyl. “ Tak s penězi zacházejte opatrně a spíše než aby jste byly aktivní a nakupovaly věci do školy dopředu, raději počkejte na příští týden co na vás učitelé vytasí. A že to bude zajímavé říkat nemusím.

Ve zdraví si hlídejme tlak, vyhýbejte se stresu a pokud budete psychicky ,,vyšťavení“ doporučuji šálek čaje z rozrazilu před spaním. Budete spinka taj miminka.

Přeji vám úspěšný a pohodový  den a pokud se potřebujete poradit s kartami co a jak dál, jsem zde pro vás. Stačí, když se objednáte na výklad pomocí rychlého formuláře nebo mi zavoláte na tel.+420 739 021 113.

Blanka Magicstar

www.magicstar.cz