CO NÁS ČEKÁ 4.9.2017

Krásný a spokojený den vám všem,

dnes je velice významný den pro většinu rodičů ale i dětí, některé jdou do školy poprvé a jsou plni napětí a očekávání, proto jsem se dnes rozhodla zvolit trošku jinou variantu výkladu. Díky tomu, že tento rok se nastupuje do škol 4.9.2017 vládne nám velice příhodná tartová karta VELEKNĚZ, která přeje učení, poznávání, moudrosti, pochopení ale trpělivost a radosti z nového. Karta VELEKNĚZ se též opírá o rodinu a její členy, buďte proto na sebe dnes vlídní a stůjte při sobě, pokud to jen trochu jde. Rodina a vztahy jsou tím nejdůležitějším v našem životě a to nás tato karta učí. V práci i v obchodě by se nám díky nadhledu a moudrosti mohlo dařit. Po finanční stránce zde je stabilita.

Ve zdraví pozor na přepětí mozku, moc jej hned na začátku nepřepínejte aby jste jej nezavařily. Na paměť výborně působí šálek čaje z rozrazilu denně.

Přeji vám úspěšný a pohodový  den a pokud se potřebujete poradit s kartami co a jak dál, jsem zde pro vás. Stačí, když se objednáte na výklad pomocí rychlého formuláře nebo mi zavoláte na tel.+420 739 021 113.

Blanka Magicstar

www.magicstar.cz