CO NÁS ČEKÁ 8.9.2017

Krásný a spokojený den vám všem,

dnes nám vládne karta RAKEV. Člověk má sto chutí zakřičet:,, Hurááá je pátek.“ Tak si z plna plic zakřičte, dokonce i zatancujte pokud budete mít chuť a těšte se na nadcházející víkend. Jen nezapomeňte dokončit rozdělanou práci. Ona totiž nepočká. Dnešní den bude trošku lenivý, moc se nám nebude nic chtít dělat, ale budeme se muset přemoci a ze zbytků našich sil se vrhnout co akce. Ale nebojte se karta RAKEV též kartou transformace a změn dle mého názoru pozitivních, tak se nebojte vše zvládnete. V práci i v obchodě po překonání nástrah se nám bude dařit, jen se nevzdávejte. Možná to bude chtít jinou taktiku. Ve vztazích se zkuste podívat na dané problémy ale i vztahy z jiného úhlu pohledu a uvidíte, že řešení bude nasnadě dřív než řeknete ,,Famfrpál“. Tím si ušetříte nepříjemnosti během víkendu a spíše se budete moci těšit na pohodu volných dní.

Dnes si hlídejte psychiku, neřešte nic v ,,nasranosti“ nebo jiných podobných psychických pochodech. Nic stejně nevyřešíte a když, tak to bude kravina ultra. V těchhle stavech je lepší jít ven a brouzdat se přírodou, ta výborně čistí mysl.

Přeji vám úspěšný a pohodový  den a pokud se potřebujete poradit s kartami co a jak dál, jsem zde pro vás. Stačí, když se objednáte na výklad pomocí rychlého formuláře nebo mi zavoláte na tel.+420 739 021 113.

Blanka Magicstar

www.magicstar.cz