MOJE SLUŽBY,  Psané výklady z karet

ADVENTNI AKCE NA PSANÝ VÝKLAD Z KARET S 50% SLEVOU!!!

Karty jsou dlouhou dobu známou metodou pro vykládání budoucnosti. Jsou zde jasné odpovědi a rady na aktuální témata, která právě v současné době řešíte.

PSANÝ VÝKLAD Z KARET je jedním z nejoblíbenějších a nejvíce objednávaných výkladů vůbec. Díky výhodě tohoto výkladu, že je psaný, se k němu můžete vracet a přemýšlet nad daným tématem a odpovědí. Váš výklad z karet bude obsahovat jasnou odpověď na aktuální témata, která právě řešíte.

Možná se ptáte, jaké jsou nejčastější dotazy:,, Jak se bude bude vyvíjet moje práce, zůstanu v ní? “ ,, Je pan XY ke mě upřímný a má mě opravdu rád jak říká?“ .. Zvládnou současnou finanční situaci?“ ,, Mám si vzít úvěr/ hypotéku na koupi domu, auta apod.“ či jiné dotazy, vždy je to právě to co teď řešíte a co vás nejvíce trápí, na co chcete znát odpověď popřípadě vědět zda je teď ta vhodná doba udělat to či ono.

Aby byl váš PSANÝ VÝKLAD  co nejpřesnější, dotazy které máte, prosím, pokládejte stručně a jasně, ať vím, na co se mám při výkladu zaměřit. Vždy v objednávce uveďte své jméno + datum narození, totéž poprosím u partnera pokud se jej výklad týká. Tím si zajistíte maximální přesnost odpovědi.

PSANÝ VÝKLAD Z KARET vám poskytne odpověď na aktuální témata, která řešíte. Odpověď není jen holá věta typu:,, Ano má vás pan XY rád.“, vždy se snažím poskytnout co nejpřesnější odpovědi s podrobným rozvážením situace. Takže v celku dostanete pěkný rozbor se vším všudy.

Pokud hledáte podrobnější rozbor svého vztahu a jeho budoucnosti, mám pro vás speciální výklad na dané téma. Služba podrobněji vypracuje dané téma a zaměří se na něj více do hloubky. Budete tak mít lepší přehled o stavu vztahu a možnostech, které se vám nabízejí.

 

PSANÝ VÝKLAD Z KARET je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají jasnou odpověď a radu na aktuální témata.

Pokud spěcháte a chcete vypracovat výklad do 24 hodin, zaškrtněte tuto možnost v objednávacím formuláři a pošlete doklad o zaplacení na email. Ten bude uvedený na faktuře, kterou vám po objednání pošlu na vaši e-mailovou adresu,

Na psaný výklad z karet  se můžete objednat pomocí rychlého formuláře uvedeného níže.

Upozorňuji, že ač nerada, jsem plátce DPH a ceny za výklady jsou uvedeny spolu s DPH.

Těším se na vás

Blanka Čížkovská Magicstar

ADVENTNÍ AKCE NA PSANÝ VÝKLAD Z KARET S 50% SLEVOU!!!

Původní cena 1.dotaz 250,- Kč – AKCE  120,- Kč

Původní cena 2 dotazy 360,- Kč – AKCE   250,-Kč

Původní cena 3 dotazy 480,- Kč – AKCE 360,- Kč

Původní cena 4 dotazy 610,- Kč – AKCE 480,-Kč

Původní cena 5 dotazů  780,- Kč – AKCE 610,- Kč

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem ADVENTNI AKCE NA PSANÝ VÝKLAD Z KARET S 50% SLEVOU!!!