V TÉTO SEKCI NAJDETE NÁZORY KLIENTŮ NA MÉ SLUŽBY, KTERÉ SEM S JEJICH SOUHLASEM DÁVÁM.
DĚKUJI VÁM VŠEM ZA VÁŠ NÁZOR


Blanka Magicstar

www.magicstar.cz


Jana

Dobrý den, moc děkuji za poslaný výklad. Je opravdu výstižný!!

Hezký den Jana

Gita

Dobrý den, Blanko, děkuji za výklad, až z toho mrazí jak moc je pravdivý. Podvědomě jsem to věděla, jen jste mi potvrdila moje myšlenky pocity a zkušenosti, děkuji.

Gita

Alžběta

Dobrý paní Blaničko,minulý rok jsem měla výklad karet po telefon od vás, jednalo se o dluh, který udělal bejvalý manžel na bytě kde jsem nebydlela. Rok jsem čekala, než soud proběhl 23.11.2017, píši vám proto že jste mi sdělila v kartách, že to bude boj na dlouhou cestu, ale přišel správný den a vy jste mi řekla, že ten spor vyhraji a že tam bude ženská, která tam také byla a tak se taky stalo vyhrála jsem, díky Bohu že spravedlnost byla učiněna. Moc vám Blaničko děkuji za váš pravdivý výklad, moc si vás vážím jako kartářku a člověka. Přeji vám a celé vaši rodině zdravíčko, štěstíčko a lásky a bohatýho Ježíška.

Děkuji Alžběta

Jana

Dobrý den,

moc děkuji za výklad i meditace. Vše naprosto přesně sedí…
Zklidnila jsem se. Dost jsem přemýšlela, napsala jste mi to přesně tak jak to je… Zvláštní… 😉 Děkuji moc…
Jana

Marcela

….Jinak smekám klobouk před vámi ten výklad je úžasný a dal mi vše co potřebuju….

Děkuji a hezký den

Marcela

Eva

Nemůžu stále uvěřit, jak výklad může být pravdivý.

Za sestru a pomoc pro ni moc  děkuji.

Hezký zbytek dne

Eva

Katka

dobrý den paní Blanko,

ráda bych Vám poděkovala za minulý výklad z karet.  Většina informací se nám vyplnila a proto bych si u vás chtěla objednat nový výklad na příští rok.

Děkuji a hezký den

Katka

Petra

Krásný den Blani, někdy ke konci července/začátkem srpna jsme spolu mluvili a já u tebe měla objednaný výklad karet po telefonu, řešili jsme téma poté co nám umřelo miminko v červnu má další těhotenství a ty jsi mi říkala, že otěhotním na podzim (říjen/listopad) a budu mít dvojčátka – nevím zdali čekáme dvojčátka, ale já opravdu otěhotněla teď v říjnu, po 3 měsících se mi tento měsíc upravil cyklus a duše miminka chce nyní být s námi v mé děloze. Věřím, že vše bude probíhat dobře a miminko(miminka) se narodí zdravá a budou tady s námi moci společně sdílet svůj vlastní životní příběh. Děkuji a přeji ti krásný den 🙂

Jana

Dobrý den Blani,
moc děkuji za výklad. sedí neskutečně.

Hezký den Vám přeji, Jana

Lenka

Dobrý večer paní Blanko,

dnes jsem se vrátila k výkladu, který jste mi dělala minulý rok v prosinci a říkala jsem si, že bych si nechala udělat další výklad, ať víme co nás v příštím roce opět čeká. Je až s podivem, jak vaše výklady sedí.

Děkuji a hezký večer

Lenka

Kamila

Příjemný podvečer paní Blanko, před rokem jsem Vás obdržela výklad z karet přes email . Mohu říci, jste mi velice pomohla  a proto bych  Vás chtěla požádat o další  výklad  z karet.

Děkuji

Kamila

 

 

Margareta

Dobré krásné ráno,

děkuji moc za výklad. Až moc „sedí“. 😉 M.

Lucie

Váš minulý výklad, který jste mi dělala byl mimo jiné i na náš domeček. Musím před vámi a vaši prací smeknout – zatím se vše děje tak, jak jste mi tam uvedla. Takže děkuji mnohokrát.

Lucie

Lenka

Dobrý den Blani,
moc ráda bych si od Vás nechala udělat znovu výklad karet. Už dvakrát jste mi ho dělala a vždy jste se neskutečně trefila.
Předem moc děkuju, přeji krásný den a budu se moc tesit
Lenka

Alena

Dobry vecer pani Blanko..strasne moc Vam dekuji za vyklad. Vse radne prectu a budu nad tim premyslet..ale hodne jste mi pomohla..jeste jednou moc dekuji a preji Vam vse dobre. Krasny vecer  Alena

Ivana

Pani Blanko velké děkuji za výklad, otevřela jste mi oči a potvrdila co tušim jak to ve vztahu je( jako by jste nás znala) nechápu jak trefně jste to vše popsala vztah i otce!!! Jsem moc ráda za vaši úpřimnost opravdu💕hned bych vás pozvala někam na dobrou večeři a poděkování… A věřte že se už budu s výkladem obracet jen na Vás…v praci jsem dala na vás kontakt dvěma holkám .ozvou se Vám…vyklad jsem dnes četla asi už 8x a budu čist každy den.nakopla jste mě v tom že mě čeká něco hezkého a začnu konečně řikat ne a pracovat na sobě.mějte se hezky a opatrujte se Ivana

Jana

Hezký den paní Blanko,

vloni jste mi dělala výklad týkající se vztahu a opravdu se vše dle vaší předpovědi událo. Chtěla jsem Vás opět poprosit o výklad na letošní rok.

Děkuji Jana

Dáša

Blaničko,ani slovy nedovedu vyjádřit,jak jste mi pomohla a moc,moc se mi ulevilo. Výklad od Vás jsem už měla,celý seděl. Teď jsem zvědavá,jak vše dopadne. Jste moc laskavá,že jste se se mnou spojila i když jsem platbu poslala na špatný účet.

Přeji Vám jen vše dobré,jste zlatá žena.

Moc děkuji za meditace.

Dáša

Iva

Z celého svého srdce Vám děkuji. A mezi námi…je až neuvěřitelné, jak moc je to co jste mi napsala pravdivé. Jsem teď na dovolené, tudíž mám dostatek času o tom všem přemýšlet, nicméně celý dnešek se cítím tak volná, osvobozená a to i díky Vašemu výkladu. Zažívám dnes pocit štěstí. Ještě jednou moc děkuji. Iva

Eva

Blaničko, moc vám děkuji. Úplně mě to dojalo…vypadalo to,že mě znáte už spoustu let a to mnohem víc než mí nejbližší….moc vám děkuji 🙂 Eva

Lucka

Milá Blaničko! Veľmi pekne Vám ďakujem za Váš čas, ktorý ste mi darovali pri výklade kariet, taktiež za odkazy na meditácie a kontakt na pani liečiteľku. Počas rozhovoru s Vami som cítila krásnu energiu a pokoj. Kvôli diaľke som volila výklad cez Skype, ale po príchode do Čiech sa budem tešiť aj na osobné stretnutie. A verím, že tá skvelá energia sa ešte viac znásobí. S prianím pekného dňa Vás zdraví Lucia. 😉

Světlana

Dobré ráno. Moc Vám děkuji za výklad. Je moc pěkný a výstižný.

Přeji pěkný den a víkend.

Andrea

Dobry večer Blani,

děkuji moc za výklad, odkazy na meditace a rady. budu se snažit pomaloučku polehoučku o změnu. Hlavně teda sama u sebe, s tím, ze hledím spise na druhé, než sebe, je naprostá pravda a byla jsem na to už několikrát upozorňována. ze se mám začít mít rada a vážit si sama sebe.
Z výkladu jsem měla místy husí kůži, protože hodně uhodil hřebíček na hlavičku.

Děkuji ještě jednou a dobrou noc přeju

Andrea

 Martina

Ďakujem krásne p. Blanka za výklad, pravdupovediac ma veľmi nepotešil, ale je reálny. Chcem Vám rovnako poďakovať za meditácie, určite sa budem snažiť popracovať na sebe, chcem byť šťastná a úspešná a nielen sa vždy točiť v bludnom kruhu bezmocnosti.

Želám Vám veľa uspechov a zdravia.
Martina

Marta

Blani, ráda bych vám i zde poděkovala za váš výklad a tímto všem vřele doporučila vaše služby. Přesto že všechno víme, potřebujeme občas nakopnout. Říct věci nahlas a slyšet je od někoho jiného. Jsem moc spokojená s vaší prací a ještě jednou děkuji. Ať se vám vše daří.

Míša

Blani,

ještě jednou jsem Vám chtěla poděkovat za milý a pozitivní tel. rozhovor 🙂 Je radost si s někým takovým popovídat, opravdu.

Mějte pohodový týden a držím pěsti s autoškolou.
Srdečně zdravím.
Míša

Jana

Pěkný den Blani,

děkuji Vám za výklad karet a doporučení čajů i meditací. Už po přečtení výkladu jsem měla pocit, že se mi trošku ulevilo :-). Je pravda, že při čtení řádek o synovi jsem zůstala dost zaražená a nechtěla jsem si připustit, že by to tak mohlo být. Dala jsem mu vše přečíst a uznal, že ve většině máte pravdu, že je to tak, jak jste napsala, že on to o sobě ví. Jen já jsem to nechtěla vidět.  Řekl mi, že by chtěl na sobě pracovat, aby se změnil. Za to Vám taky moc děkuji.

Koupila jsem si bylinky a začala meditovat. Upravila si stravu a mám velkou chuť na sobě pracovat. Už tuším, že nejsem úplně beznadějný případ :-).

Za to za všechno Vám Blani, ještě jednou moc děkuji.

Mějte se hezky Jana

Zdeňka

Hezký den paní Blanko,

chtěla jsem Vám poděkovat za zaslaný výklad a taky meditace.Je očividné, že se vyznáte v oboru a to co děláte, děláte dobře, snažíte se vyjít každému klientovi vstříc a dát mu službu, kterou si zaplatil. Jsem ráda, že jsem měla správný vnitřní pocit, když jsem se na vás obrátila. Dá se říct „náhodně“. Jsem opravdu spokojená s formou jak to vše probíhalo, komunikace, zpětná vazba a taky s výsledkem.

Ještě jednou děkuji a přeji moc úspěchů v tom, co děláte.

Zdeňka

Jiřina

Dobrý den, děkuji za výklad,jsem velice spokojená,moc jste mi pomohla.
Přeji krásný den a ještě jednou děkuji, Jiřina

Anna

Hezký den Blani, mockrát děkuji za vyčerpávající výklad. Neustále se k němu vracím. Začínám se psychicky zklidňovat a brát věci víc s nadhledem. Přeji vám krásné, slunečné dny a budu se těšit, že se brzy uslyšíme. Ještě jednou velké díky. Anna

Dana

Dobrý den paní Blanko,

mockrát děkuji za Váš výklad – vyrazil mi dech a hlavně také to, co jsem potřebovala otevřel mi oči. Naprosto jste se trefila v tom, co cítím a v popsání daných situací. Děkuji za Vaše a rady a také za meditace. Doufám, že mi pomohou se odpoutat od obou partnerů, abych mohla jít dál.
Určitě jsem se na Vás neobrátila naposledy.
Přeji hezký den a ještě jednou děkuji.
Dana

Lucie

Dobry večer Blanko!

Já bych Vás opět chtěla poprosit o výklad karet, ve čtvrtek mam narozeniny a další rok stoji přede mnou, co mi asi přinese…..? Jinak musím říci, že se opravdu Vaše karty nemýlí a to co jste předpověděla u moji rodiny, rodičů a sestry hodně sedí. Můj manžel Vas taky zdraví a chtěl by se zeptat  jaká karta mu pro tento rok bude vládnout…..

Moc Vam děkuji a budu se těšit na odpověd

Přeji Vám krásné Jaro a pěkný večer

Lucie

 

Silvia

Milá p.Blanka,
želám Vám krásny deň aj krásny začiatok nového týždňa, konečne mám čas iba pre seba a či mi veríte alebo nie až dnes ráno som si vytlačila celý Váš výklad a súvisle v kľude si ho prečítala – vetu za vetou, slovíčko po slovíčku a môžete mi veriť, že som si aj poplakala, prišlo to tak spontánne a nečakane pri čítaní o bábätku, že si to ani sama neviem vysvetliť. Z celého srdca Vám ďakujem za Vaše odpovede, za Váš čas. Všetko čo som Vám chcela napísať a napokon som vymazala z mailu ste úplne presne napísala Vy za mňa. Veľa udalostí, životných situácií, momentov a vecí, ktoré sa mi udiali alebo stále dejú by som s Vami rada konzultovala no uvedomujem si, že ľud&iac ute; ktorí Vám píšu tak ako ja je veľmi veľa a nemôžete s každým debatovať donekonečna. Som šťastná, že ste potvrdila to čo v podvedomí naozaj cítim a to je pomoc ľuďom a verím, že môj čas keď budete ochotná učiť ma ešte len
príde…..

Pani Blanka ďakujem Vám ešte raz za všetko, budem šťastná ak sa my dve raz osobne stretneme a viem, že ten čas určite príde. Aj napriek Vašej vyťaženosti a zaneprázdnenosti Vám určite budem priebežene písať.
Nech Vás aj Vašu rodinu ochraňuje Boh, nech ste zdraví, spokojní a šťastní.
Zostávam s pozdravom, Silvia

Žaneta

Dobrý den,
za výklad Vám děkuji…
Dobře jste mě nakopla,to jsem potřebovala slyšet. Tak ješte jednou děkuji.
Mejte se hezky s pozdravem Žaneta

Eva

Dobry den paní Blanko,

zdravím Vas a ještě jednou Vám chci poděkovat. Chci Vám  říct, ze se mi moc libí, jakým způsobem prezentujete výklady (jasně a stručným způsobem dokážete zmínit ty nejdůležitější body) a rada se k Vám budu vracet.

Mějte se pěkně a opatrujte se.

Přeji Vám hezky den a užívejte si pricházejiciho jara.

S pozdravem

Eva

Miluška

Dobrý den Blanko,
váš výklad je bezvadný, stále v něm nacházím něco nového. A jak jinak – napadají mě další otázky. Když čtu mezi řádky, tak mi vlastně nepřímo odpovídáte. Přesto se chci zeptat, zda mi můžete odpovědět i na další otázky.

Děkuji za odpověď a přeji pohodový večer.

Miluška

Eva Prošková

Dobrý den paní Blanko,

ještě jednou Vám děkuji.

S Vašim výkladem jsem lepší pochopila moji situaci. To, ze jsem práci nenacházela jsem brala jako, ze jsem naprosto neschopna. Ani v poslední práci se ke mě nechovali hezky. Fungovala jsem tam jako naprostá onuce pro cele moje okolí. Nebyla to pro mě lehká situace. Rozsvítilo se mi. Hodně jsem bloudila, nevěděla jsem a nechápala jsem situaci. Teď už tu situaci řeším!!!

Momentálně mam bylinky a piju Ferduv odjedovaci čaj. Už se cítím trochu lepši, jinak jsem najela na dietu, kterou jste mi nařídila. Asi před 5 lety jsem držela detox od Antonie Macingove, tam je taky hodně řepy, mrkve, celeru, petržele. Ale recept na salát od Vas chutná taky dobře.

Dekuji Vam za vse.

Mejte se pekne a opatrujte se.

S pozdravem

Eva

Monika Nevečeřalová‎

Děkuji, že mi Vás život přivedl do života.
Vaše výklady jsou skvělé právě tím, že hned při výkladu člověka směřujete tím správným směrem, aby se vyhnul nepříjemným možným budoucím situacím 🙂. Jak jsem už Vám říkala u mě chvění v těle střídala zimnice a pak naprosté uklidnění 🙂 To je taky důvod, proč jsem se úplně zapomněla při výkladu zeptat a svoje holky 😀 😀 . Tak snad příště.
Navíc je úžasné, že hovor s Váma není jen výklad, ale že si s Vámi dokážu povykládat i o jiných věcech.
Vůbec mi nepřijde divné, že se o tom bavím s člověkem, kterého kvůli vzdálenosti znám jen po telefonu a z fotek, protože naše hovory mi přijdou, jako kdyby jsme seděly někde na kávičce a znaly se hooodně dlouho.
Takže Blani, děkuji, že jste 🙂

Veronika

Dobrý den paní Blanko 😀

Moc se omlouvám, že odepisuji se zpožděním.

Váš výklad je skvělý … Vše v něm přesně sedí … Jsem nadšená 😀

Děkuji Vám a přeji krásný den 😀

Veronika

Marika

Dobrý den, Blanko,

moc Vám děkuji za výklad, budu se snažit řídit se Vašimi radami.

Děkuji a přeji Vám krásný den.

Marika

Ali

Blaničko,
moc Vám děkuji, neskutečně mi to pomohlo.
Neskutečně si Vás vážím a ještě jednou děkuji.
Ali

Wallina

Dobré ráno paní Blanko,
moc děkuji, jste úžasná… Budu na sobě pracovat a věřím, že „bude dobře“
Přeji Vám krásný den a ještě jednou moc děkuji za otevření očí…

Wallina

Jana

Paní Blanicko

Děkuji moc opravdu výstižně a pravdivě jste e mně popsala… určitě se budu řídit vašimi radami zkusím ty meditace.
Ještě jednou díky moc hezky den
Jana

Klára

Dobrý den Blanko,

děkuju Vám na stokrát :D. Já od první vteřiny cítila, že jsem se obrátila na toho správného člověka. Prostě když jsem najednou uviděla odkaz na Vaše stránky, věděla jsem, že jste to Vy. Uvnitř mě se na chvíli rozhostil naprostý v nitřní klid a už jsem Vám hned šla psát :.) Jsem hodně intuitivní a cítím jaký kdo je.

Budu ráda, když mi poradíte, co na ty játra, zkusím to 🙂
Moc a moc Vám ještě jednou děkuju, pomohla jste mi obrovsky 😀 – vlastně nám oběma.
Mějte se krásně
Klára

Adéla

Děkuji vám paní Blanko za výklad, který jste mi dělala před 14 dny, vše se plní do puntíku. Moc jste mi pomohla a jsem ráda, že jsou na světě lidé jako jste vy.

Adéla

Radmila

Dobrý večer p.Blanko

chtěla jsem Vám moc poděkovat za Váš výklad. Jsou v něm věci, které jsem tak nějak tušila a jen se v nich ujistila a také vím, že ve vztahu k partnerovi musím pracovat hlavně sama se sebou a měla bych si vážit toho co mám.Stále je čemu se učit a chtěla bych tu být pro druhé a snažit se i jim pomoct.

Ještě jednou moc děkuji a třeba někdy naschledanou

Radmila

Marcela

Krásné ráno paní Blanko,
moc Vám děkuji za výklad je úplně skvělý spousta věc ími teď do sebe začíná „zapadat“.
Určitě Vaše služby ještě využiji.

Ještě jednou moc děkuji za poslaný výklad
Přeji Vám krásný den
Marcela

Týnka

Dobrý den, chtěla jsem Vám moc poděkovat za výklad, i když opožděně. Vše se děje tak, jak má. Vše jde dobrou cestou a s manželem již nyní máme lepší vztah, než před měsícem. Děkuji za doporučení meditací. Pomáhají.

Přeji krásný den

Eva

Dobrý den.
Děkuji za Vámi vypracovaný horoskop, který jsem přečetla jedním dechem a stále se k němu vracím. Teď vím, kde na sobě pracovat, je to pro mě velká motivace, abych šla tím správným směrem. Mám  hodně o čem přemýšlet. Meditace s p. Chobotem jsou úžasné.
Ještě jenou moc děkuji a přeji hodně spokojených klientů  . Eva

M.M.

Dobrý večer Blanko,
děkuji moc a přeji štěstíčko
M.M.

Týnka

Dobrý den, Blaničko, předem bych Vám chtěla moc moc poděkovat. A za sebe slibuji, že udělám vše, abych byla zdravá a veselá holka….

Přeji sluníčkový den. Týnka

Hana

Děkuji paní Blanko za výklad.
Jako kdybyste mi četla myšlenky v mé hlavě.
A ty moje trvale tělesné trápení také tak.
Naznačila jste určité řešeni a tak nás nasměrovala a dala nám naději. Teď je na nás, co s tím uděláme. Budu na sobě také pracovat podle vašich doporučeni. Myslím, ze to je to nejmenší, co pro to mohu udělat.
Dam vám vědět, jak to dopadlo.
S pozdravem
Hana

 Dája

Vážená paní Blanko,

moc Vám děkuji za výklad karet. Vypadá to, jako byste mě znala… i popis dětí a manžela dost sedí. Každopádně jste mi velice pomohla, potřebovala jsem nezávislé zhodnocení mé celkem neutěšitelné situace…
Srdečně zdraví
Dája

H.

Hezký den Blani:-),
se zpožděním děkuji za výklad, který mě nejdříve vylekal, ale v závěru otevřel oči pořádně a „nakopl“.
Ještě jednou děkuji!
Mějte se krásně! H.

Jája

Zdravím Blani….tak v první řadě Vás zase musím vychválit do nebes…v září jste mi dělala výklad písemný….a je to tu…opět se plní…. Jája

Martina

Dobry den, velmi pekne vam dakujem.Konecne mi niekto napisal vsetko.

Alžběta Nová

Děkuji vám Blani za pravdivý výklad,jste skvělá pěknej večer.

Lenka M.

Zdravím Blani, ještě jednou chci poděkovat za rozhovor s Vámi a meditace. Jsou super. Jinak přeji hezký zbytek dne a určitě Vás zas někdy ráda uslyším 🙂.

Štěpulí Veselá

Musím Vám Blani hrozně moc poděkovat. Byla jste to Vy kdo mi pomohl dosadit poslední puzzlík do mé životní skládačky. Dnes jsem po třech letech, samozřejmě po předchozí dohodě zavolala bývalému muži. Absolutně v klidu bez výrazných emocí jsem ho informovala a požádala o to co jsem mu říci chtěla. Popřála fajn den a opět žádné výrazné emoce ani klepání se. Myslím, že jsem volná …… Díky moc jsem ráda že jste. Štěpánka

Pavlínka

Strasnee mooooc dekujuuuuuu;))))

Irena

Paní Blaničko,

ještě jednou Vám moc děkuji za podporu a za výstižný výklad, dobré rady a takový Váš osobitý ženský náhled…

Krásný den

Irena

Klára

Hezký den Blanko,

chtěla bych moc poděkovat za výklad a musím řict, že i když jsem nevěřila, tak jsem opravdu překvapená🙂 Moc dekuji a doporucuji všem. Klára

Zdenka Kratochvilova

Blani děkuji za výklad,jsem moc spokojená,dost jste toho uhádla a věřím,že najdu lásku pro zbytek života.

Jana

Pekny vecer aj vam Blanka,
vysvetlila ste mi to pekne po lopate…..fakt dakujem,trošku sa mi uľavilo�.
Dakujem za ochotu a hlavne za to,ze ste mi pomohla do veci dostat trochu svetla a pochopenia.
Mozem vas len odporučit, poradite a vidite do problemov a hlavne na vaše odpovede nemusim dlho čakať.
Prajem vam šťastie a prijemny,pohodovy život. Ďakujem ,že ste!!!!! Jana

Petra

Moc děkuji za výklad, myslím, že je to přesné, a o té ženě co pujde po manželovi, to už mi kdysi jedna kartářka také řekla…určitě se opět někdy ozvu:)
Hezký den Petra

Šáry H.

U Blanky na výkladu jsem byla již podruhé a vřele všem doporučuji. Není to ten typ „kartářky“, co se Vás na vše vyptají jak se máte, co partner, jestli máte vysokou školu apod. a pak s kartami v ruce udělají psychologický rozbor a doporučení do budoucna spolu s odhadem toho, jaké odpovědi chcete asi slyšet.
Blanka karty opravdu čte a rozumí si s nimi. Ani se nemusíte ptát na minulost a řekne Vám pravdivě veškeré konsekvence a pomalu přejdete k řešení problému, který patřičně rozuzluje a rozebere.
Při prvním výkladu se mi vše potvrdilo, tak jsem si nechala udělat další, když se objevil skutečný problém. Pokud berete karty jako průvodce, pomocníka a návod, Blanka je tou nejlepší adresou, kde se zeptat.
Děkuji. ŠH

Jana z Loun

P. Blanko strašně moc Vám děkuji za psaný výklad 😄😄.Váš výklad mi opět vlil novou krev do žil.Jste opravdu zlata.Moc děkuji. S pozdravem. Jana

Alena Maceková

Blani, jako vždy jste prostě úžasná a vaše věštby se plní a to je to krásné….jsem s Vámi hodně spokojená a přeji všem lidičkám to samé.

Magda N.

Moc Vám děkuji. .Je až neuvěřitelné jak to sedi..
Mějte se hezky 🙂

Markéta

Děkuji paní Blaničko za výklad,

je perfektní a řekla bych , že absolutně přesný ,, intuice mi to našeptává celou dobu.
Moc jste mi pomohla ,budu opatrná.
Ať se Vám daří.
Markéta

Žaneta Thomasová

Blaničko, moooc děkuji za Vaší práci, trpělivost a čas 🙂. Jste skvělá ❤. Děkuji 🙂

 

Peťula Svobodová

Vřele doporučuji výklad od této úžasné ženy… ne jen že jsem v úžasu jak se vše vyplnilo ale hlavně jsem měla možnost být na určité věci mírně připravena a dokázat i něco změnit… paní Blanku osobně neznám, ale rozhovor mezi námi byl i po telefonu velice příjemný, obdivuhodný a chvílemi i až šokující jak mě tato žena zná a přesto vůbec nezná… jsem velice rada za možnost si u Blanky nechat vyložit nejen budoucnost ale také minulý život a za rady čemu se vyvarovat včetně očistných rituálů… budu se těšit na další telefonické „setkání “

Jana N. Praha

Moc ráda bych tímto poděkovala paní Blance za již několikátý výklad, který opravdu dobře koresponduje s tím předchozím a s celým mojím dosavadním životem…paní Blanka je opravdu velmi milá a kamarádská, má dobrou pozitivní energii a mám opravdu skvělý pocit, že mi rozumí, dává klientkám i praktická doporučení,  jak účině zvládnout a odbourávat určité dlouhodobější problémy..a právě díky těmto doporučením mám pocit, že se mi začal můj život hodně měnit, u mne hlavně v pracovní oblasti, ale samozřejmě i v dalších oblastech…..
Díky Blance vím kterou cestou mám jít a když budu potřebovat probrat věci s někým důvěryhodným, můžu se na paní Blanku, kdykoliv spolehnout. Paní Blanku bych doporučila každé ženě, která má v životě pochybnosti, nebo hledá na své otázky odpovědi.
Jana N. Praha

Ivona Stejskalová

Dobrý večer Blanko,

Opět se na Vás obracím s dalším dotazem. A jen mimochodem, dost věcí se plní, myslím ty, co jste mi předpověděla, i když se v tom momentě zdály nesplnitelné. Žasnu, jste šikovná.

Lenka Janušková

Moc děkuji úžasné paní Blance, za dnešní výklad za podporu a nabití pozitivní energie. Jste úžasná bytost a jen povídání s vámi je něco neuvěřitelného. Děkuji, děkuji a všem vřele doporučuji :).

Jana Veselá

Přeji krásný večer Blani.

Moc děkuji za výklad. Je naprosto super…. Vím,že kartičky mluví pravdu,ale že až takto…. Četla jsem to jedním dechem a s pusou dokořán.Ty naše povahy jsou úúúplně přesné.Tak teď počkám co bude dál a jak jste psala,měl by zasáhnout osud.Já jsem trpělivá 🙂
Přeji krásné pohodové vánoce a do roku 2016 hlavně štěstí a lásku.No a v neposlední řadě mnoho tak skvělých výkladů.
              S velkým obdivem vám i kartám …. Jana

Věra Kovalčiková

Blanka Magicstar — Je Super velice — DOPORUČUJI VÝKLAD KARET — je perfektní a Vše se Potvrdilo jak její Karty promlouvaji … BLANI jsi Super — Dekuji
Blanka Magicstar — ist SUPER —- EMPFEHLENSWERT IHRE KARTEN LESEN —- Alles sich bei Mir bestätigen — Super — und Danke Blanka.

Květoslava Bajzlíková

Blani, moc děkuji za výklad karet. Opravdu nezapomenutelný zážitek :-). Z hodiny výkladu to byla najednou hodina a půl, a stále jsme si měly o čem povídat. Zcela určitě to nebylo naposledy :D.

Iveta Angela Kyriánová

U Blanky jsem měla již dva výklady a troufám si říci, že jich bude ještě mnoho. Bylo to poprvé v životě, kdy mi někdo nejen vyložil karty, ale poradil kudy jít. Blanka nejen poradila, ale odhalila co ve mě je a ihned mě popostrčila a doporučila marketingovou poradkyni, která se mě ihned ujala. Tím mi úplně změnila celou mojí budoucnost. Z neřešitelné situace je najednou krásná budoucnost Emotikona smile. Blanka mi dala nejen výklad karet, ale dala mi novou budoucnost. Díky moc. Už se těším na další výklady.

Nataša Baudyšová

Prvně v životě jsem si objednala výklad karet po telefonu zde,u paní Blanky. Byl to super zážitek. Při věštbě jsem se i rozbrečela, proto že po telefonu a bez osobního kontaktu takové vědomosti o mě samé mi opravdu vyrazilo dech. Ptala jsem se na kratší dobu a hle do puntíku to vyšlo. Ještě jedna krásná věc mě čeká, ale ráda si na ni počkám.S paní Blankou se krásně hovořilo, je milá a příjemná. Po psychické stránce mě uklidnila a to mi pomohlo ze všeho nejvíc. Chtěla bych jí touto cestou moc poděkovat. Blani, jste mistr svého oboru a jsem ráda, že jste se v kartách našla a pomáháte druhým!!! Mohu pouze všem váhajícím vřele doporučit.

Silvie Vosýnková

Píšu už po druhé, chci se podělit. Paní Blanka mi před nedávnem věštila, a už jsem tomu nedávala naději, ale stalo se nečekaně!!! Opravdu, věštba se vyplnila a to doslova. Ani sem nevěděla co říct. Jsem unesena ještě teď. Všem moc doporučuji paní Blanku.

Růžička Lenička Pěchová

Paní Blanko,chci Vám velice poděkovat za váš výklad karet,otevřelo mi to oči,jsem za to nesmírně ráda,že jste mi ukázala i jiný pohled na život.Karty umíte fakt bezvadně,klobouk dolů,všechno se mi vyplnilo,jsem Vám nesmírně vděčná,protože takových lidí jako jste Vy,by bylo potřeba rozmnožit, aby se nám tady lépe žilo.Držím Vám palečky,ať jste pořád tak skvělá a hlavně nepřestante vykládat karty!!!!Tak se opatrujte a dávejte na sebe pozor!

Lenka Fialová

Blaničku mohu jen a jen doporučit je to skvělý človíček a vše mi od ní sedí ůplně přesně .Děkuji moc Blaničko ještě jednou. 🙂

Kamila Jasmine

VELMI DĚKUJI PANÍ BLANCE, ŽE MĚ PROVEDLA TĚŽKOU ŽIVOTNÍ SITUACÍ A NÁSLEDNĚ MI POMOHLA S ODPOUTÁNÍM OD MINULOSTI. KAMILA J.

Lada Slusarčuková

Před časem jsem řešila velice svízelnou vztahovou záležitost. Požádala jsem paní Blanku o pomoc, jak se na můj celý problém, na přítele a na mě dívají karty a jak ze situace ven. Vyložila a vysvětlila příběh, paní Blanka mi karty vyložila a vzájemně jsme zhodnotily, že se dá můj problém vyřešit opuštěním „přítele“. Karty a paní Blanka mi otevřely oči, to, co vyložila paní Blanka je bohužel hodně pravdivé a můj „přitel“ není člověk, za kterého jsem ho považovala. Záležitost ještě není úplně dořešená, avšak nyní vím, kolik lží mé uši slyšely a srdce muselo překonat nejeden zásah „dýkou“ . Vím, že si každý musíme prošlapat cestu ke „svobodě“, k vlastní harmonii a uvědomit si, jakou cenu máme. Paní Blnce skutečně moc děkuji za poskytnutý výklad i o mé osobě, něboť jsem si neuvědomovala některé aspekty, které na mě karty prozradily. Každá práce je těžká, ale nejtěžší je práce na sobě. Děkuji Blani 🙂

Kateřina Mašková

S paní Blankou jsem velmi spokojena a vždy byla-rychlá,ochotná, obětavá, vše co mi z karet vyčetla, byla pravda a i se mi vše plní, tak jak mi to předpověděla!!!? Doporučila jsem ji i svým dvěma kamarádkám, a i ty byly velice spokojené!!!!!!

Jana Morávková

Dobré odpoledne Blanko,
jen jsem Vám chtěla poděkovat za výklad. Musím říct, že se k věcem jako jsou výklady a tak stavím docela dost skepticky, ale ve Vašem výkladu spousta věcí sedí tzv. jako pr..del na hrnec.
Takže díky moc a mějte se moc hezky
Jana

Helena Malířová

Na Blanku mi dala kontakt kamarádka. Vyzařuje z ní taková zvláštní energie, kterou jsem v té době potřebovala. Chovala se velmi mile a vstřícně, pomohla mi s probuzením lásky a když bylo jasné, že Kristýna odejde ( umře ), nevykašlala se na mě, ale sama mě kontaktovala, podporovala alespoň slovně a vysílala na dálku signály, řekla, co mám udělat, až odejde atd….prostě super.

Silvie Vosýnková

Pani Blanka Čižkovská je velice skvěla kartářka. Služby od ni se mi plni je vstřícná a má pochopení. Člověk se nemusí bát se zeptat na cokoli. Všem kteří hledají kartářku, tak vřele doporučuji paní Blanku Čížkovskou 🙂 🙂 🙂

Veronika Horáčková

Ahoj, já mám vlastní zkušenost, nechávám si vyložit karty, když nevím jak dál, nebo co ještě potřebuji udělat, nebo řeším nějaký problém. Mám zkušenost se skvělou paní, která nejen vykládá karty, ale celkově umí pomoc a poradit, ukázat cestu, jak se z problému dostat a vše co mi řekla neskutečně sedělo. Takže můžu jen Doporučit 🙂

Marie Horáčková

Pani Blanicku jsem oslovila,kdyz jsem byla ve smutne situaci neschopna se rozhodnout. Kdyz pominu karticky…
Uz jen jeji hlas me dodal neuveritelnou kuraz a silu.
Blanicka, mi pomohla a pomaha do ted.
Ze srdce Vam Blanicko dekuji, za trpelivos,ochotu a krasna slova.
Marie

Vlaďka Nováková

Na paní Blanku jsem se s žádostí o výklad obrátila již několikrát a nedám na ni dopustit:-) Pokaždé mi dokázala poradit a nasměrovat mě tou správnou cestou. Výklady jsou zpracovány v krátkém časovém úseku, jsou podrobné, srozumitelné a konkrétní. Navíc jsem byla mile překvapená, kolik z toho, co mi paní Blanka napsala, opravdu „sedí“:-)

Hvězdička Lásinka

Jsem s Vámi velice spokojená… 🙂 🙂 🙂

Marie Horáčková

Pani Blanicku jsem oslovila,kdyz jsem byla ve smutne situaci neschopna se rozhodnout. Kdyz pominu karticky…
Uz jen jeji hlas me dodal neuveritelnou kuraz a silu.
Blanicka, mi pomohla a pomaha do ted.
Ze srdce Vam Blanicko dekuji, za trpelivos,ochotu a krasna slova.
Marie

Matyás Matýsek

Paní Blanka je hodně kvalitní kartářka. Její předpovědi presne sedi a bejt vic tak dobrých lidi, tak je tu ráj. CHCI BYT JAKO ONA.

Jarka Jurutkova

S paní Blankou jsem velmi spokojená. Moc mi pomohla a velmi ochotně poradila když bylo potřeba.