Fotografie0543

Krásný den vám všem,

jmenuji se Blanka Magicstar a vítám vás na mých webových stránkách.

Většina z vás by se o mně něco ráda dozvěděla, tak zde ve zkratce něco málo o sobě napíšu. Proč ve zkratce? To je jednoduché, kdybych měla dopodrobna popsat můj život, vydalo by to na dlouhý román na pokračování.

Narodila jsem se v červnu 1973 v malém městečku na západě Čech, kde každý znal každého a lišky si dávaly dobrou noc spolu se slepicemi. Dětství jsem měla krásné a spokojeně jsem jej prožívala u mojí babičky a dědy, kde jsem se díky jejich moudrosti naučila pracovat se zvířaty, pěstovat a používat bylinky na kdejaký neduh, chápat Vesmírné i Přírodní zákony. Díky úrazu elektrickým proudem cca v pěti letech (nevím to přesně, znám toto datum jen z vyprávění), jsem začala vnímat tento svět z jiného úhlu pohledu. Pro mě, jako malé dítě byl šok, když jsem začala vidět energie kolem stromů, zvířat, duchy, ale i anděly a další bytosti. Naštěstí moji moudří prarodiče, hlavně babička, si s tím věděli rady a dokázali mi vše vysvětlit a naučili mě, jak s touto schopností pracovat. Díky tomu v pozdějším věku vznikly i moje první vlastnoručně malované vykládací karty.  Karty a práci s nimi jsem si tak zamilovala, že s nimi pracuji dodnes, což je již  přes 30. let a radím se o všem, co mě v životě potkává.

Krásné dětství vystřídal docela těžký a pestrý život „dospěláka“, kdy jsem stejně jako každý prožila lásky i zklamáni. V práci jsem též neměla na růžích ustláno, i když jsem se časem vypracovala až na vysokou pozici ve finančním managementu. Ale i tak mě tento životní styl a práce neuspokojoval a já cítila, že mám jít jinou cestou.  Byla to dobrá škola, člověk poznal lidi, naučil se vážit si sám sebe, jít za svým cílem a nebát se jednat.

Když se mi narodil syn a zjistilo se, že je též trochu jiný stejně jako já, měla jsem na jednu stranu radost a na druhou obavu jak to všechno zvládne. A zvládá vše bravurně, jsem na něj pyšná. Můj syn se stal mým učitelem, který mě naučil „brát“ lidi takové, jací jsou a jak sám říká „neřešit kraviny.“ Díky němu jsem se odstěhovala na vesnici a vrátila se zpět k přírodě a bylinkám.

 

Pokud jste dočetli až sem, zjistili jste, že jsem naprosto obyčejný člověk stejně jako vy.  Že i vy stejně jako já tenkrát, hledáte cestu jak něco změnit, předělat, vylepšit či se naučit na sobě pracovat, aby byl váš život lepší a šťastnější. Budu ráda, když díky mé práci vaše trápení pomine a změní se váš život k lepšímu.

 

S láskou vaše

 

Blanka Magicstar

www.magicstar.cz