Nezařazené

3.9.2022 REVOLUCE ZAČALA

Krásný den moji drazí,

dnes začnu trošku jinak, jelikož tento den si zaslouží trochu větší rozbor. Konečně si lidé nenechají kálet na hlavu a vyrazili do ulic. Dnešním dnem začala revoluce, která změní mnohé k lepšímu a díky Bohu za to. Samozřejmě, hodně lidí má strach jak to bude a co bude a hlavně zda vůbec tato snaha bude k něčemu, tak, že abych vše nevykládala každému zvlášť napíši sem co jsem viděla ve vizích a co na to říkají karty.

V mojí ZÁŘIOVÉ PŘEDPOVĚDI máte náznak toho co se bude dít celý měsíc, najdete ji ZDE.

Dnešní den je velmi významný, přinese mnohé změny, dle mého názoru k lepšímu, jen je třeba spolu držet a sjednotit se. Na tento vyjímečný den jsem sáhla po Tarotu a udělala větší rozklad. Zde je výsledek.

ESO HOLÍ, rozjelo aktivitu, která má uchránit tento národ, již před rokem jsme psala, že se probudil ČESKÝ LEV – tady jeho duch v našich srdcích, hodně lidí, ale ještě nemělo odvahu jít do ulic a bránit sebe, své děti a svůj život, potažmo zdraví. Jiní byli uchlácholeni sliby ,, nové vlády“. Ale naštěstí už šlo nebo jde tak do tuhého, že jsme sebrali odvahu a šli do ulic. Za což jsem ráda, protože už jsem nevěřila, že to někdy dokážeme a taky jsem ráda, že mé vize nebyli klamné. Dnes mi zapadl další dílek do puzzle, kdy jsem viděla velkou demonstraci, tenkrát jsme si myslela, že se váže k době ,, kovidové“, proto jsem byla vždy zklamaná z toho co jsem viděla. Od této stávky začíná velká revoluce, kdy lidé vyjdou do ulic ve všech městech, kupodivu se zavřou i obchody, výrobny a provozy a lidí budou masově protestovat. To povede s svrhnutí mafie, která si hraje a mocipány a myslí si jak dobře řídí tento stát, což ukazuje karta VĚŽ. Nemusíme se bát, složky jako policie apod. se k lidu přidá, budou to pokojné demonstrace, pokud se demonstrace dá nazvat pokojnou.  Nikoho nebude policie být ani jinak stíhat, naopak sami si uvědomují, že zvoní hrana i jim, že i oni mají rodiny, které musí uživit. Pád vlády přinese velké změny a stabilitu, karta III. HOLÍ, její místo převezmou schopní lidé, kteří zařídí vše tak, aby živobytí všech bylo zajištěno a aby energie a vše ostatní na ní navazující bylo dostupné všem v tomto státě. Dá se říct, že, ano, vše dopadne dobře, budou ve vládě odborníci ne zločinci jako teď, kteří postaví tuto zbídačenou zem opět na nohy. Po pravdě jim tuto práci nezávidím, bude to dřina.

Je zajímavé, že v budoucnu jsem viděla opět spojené Česko a Slovensko v jedno, tedy v jeden stát, jako nové Československo, ale to je opravdu za dlouho.

Ještě jsem se ptala kartiček zda máme požehnání, a zda jsme chráněni Stvořitelem. Padla karta ESO POHÁRŮ, úplně ta samá karta jako v zářijové předpovědi. Zde jsem viděla jak silné světlo z poháru se vylilo na naši zem a udělalo kolem ní silné energetické ochrany. Ale je zde i dodatek, abychom byli jednotní a šli spolu jako jeden muž.

Když to shrnu, jsem ráda, že se tak stalo, protože už bylo na čase se zvednout z prachu, přestat se hrbit a ukázat jak silný a odhodlaný národ jsme. Škoda jen, že jsme to nechali zajít tak daleko, ale z toho se vyhrabeme.

Přeji vám krásný den a hodně pohody, lásky a klidu.

Blanka Čížkovská Magicstar

 

 

 

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 3.9.2022 REVOLUCE ZAČALA