CO NÁS ČEKÁ

JAK BYLO DNES 8.6.2021 A CO NÁS ČKEÁ ZÍTRA 9.6.2021

Krásný a spokojený den moji drazí,

včera to bylo u nás trošku náročné a tak jsem nestíhala napsat kartu na dnešek. Dnešní den nebyl o nic lepší, ale už je vše za námi a blázinec je zpacifikovaný – myslím pracovní ,, blázinec“.

Dnes to byl opravdu krásný a úspěšný den, přesně jak říká karta SLUNCE, ale taky všeho bylo až nad hlavu a když u toho hlídáte dítě, tak jste rádi, že jste rádi. Bylo mi divný proč mě od včera večer tak bolí oči a už mi to je jasné, karta SLUNCE  je spojená se zrakem, tak že hned jak napíšu kartu dne letím se koukat do zeleného, místo do počítače a hlavně zase nasadím CLARAGUU. Myslím, že úspěch, spokojenost a pracovní vytížení jsme si dnes užili vrchovatě všichni. JJ je třeba i takových dní.

Zítra to bude podobné, i když nám hlásí déšť, karta SLUNCE i na zítra vypadla znovu, tak že se můžeme těšit na pohodu klídek, pracovní úspěch, hezké vztahy a hlavně na hojnost, kterou tato kartička přináší. Můžete se těšit též na nové pracovní plány a cíle, to je taky super, protože nám to dá sílu zase něco tvořit. Když jsem u těch pracovních plánů, pomalu se chystám otevřít TELEFONICKÉ VÝKLADY, tak že se už teď nemohu dočkat až si zase spolu ,, pokecáme“.

Přeji vám krásné dny, hodně radosti, zábavy a pohody. Pokud se potřebujete poradit s kartami jsem zde a můžete se objednat na výklad  v odkazu níže.

CHCI SE PORADIT S KARTAMA

Mám vás ráda, ale to vy víte

Blanka Čížkovská Magicstar

www.magicstar.cz

www.bylinkyzamazonie.cz

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem JAK BYLO DNES 8.6.2021 A CO NÁS ČKEÁ ZÍTRA 9.6.2021