RITUÁLY A RIUTÁLKY

ČAROVÁNÍ NA ÚPLNĚK 14.6.2022

Zítřejší úplněk má velkou sílu, ještě aby ne, když je ve STŘELCI, navíc je to doba, která nás připravuje na přechod Země na nové energie, které se plně rozvinou v den Slunovratu, tj. 21.6.2022, hodně proto záleží na našem nasměrování a na tom co bychom v těchto nových energiích chtěli dokázat či zažít. Všimla jsem si, že hodně ,,ezolidí“ straší tím, že se Země rozdělí a ti zlý zůstanou ve starých energiích a ti hodní půjdou do nového světa. Ano, hodně záleží na to jak to máme v sobě nastavené, zda žijeme ve strachu, nenávisti, zášti, či zda máme srdíčko na dlani ale zároveň používáme zdraví selský rozum a díváme se na svět z více perspektiv.

Když jsem se ladila na ,, ono vyhrožování“ byli úzko, cítila jsem tam hodně ego, v tom smyslu ,, my jsme ti vyvolení a vy zůstanete tady, heč“. Ale kdo má právo říkat, že je vyvolený, kdo určuje kdo půjde do nových energií? Nejsou to žádní Gurú, ani ti co si hrají na vše spasitele, či ,,ezolidi“, jsme to jen my a naše srdce.  Tak se nebojte, v každé živé bytosti je kousek dobra a každá živá bytost má možnost jít dál, i do ,, nové Země“, nikomu to není zapovězené a když bude chtít změnit své myšlenky a tím i svou realitu k prospěchu jak sebe tak ostatních, brány budou otevřeny dokořán.

Řeči typu, že jen jedna čtvrtina se přesídlí, jsou opravdu jen keci, nikdo totiž neví co bude, jak to bude vypadat a hlavně co dělají Bytosti světla, aby se ,,probudilo“ co nejvíce lidí. Tedy přesně řečeno, aby viděli ten Metrix a místo, aby propadali strachu a beznaději se spíše soustředili na to co v životě chtějí prožívat, tím se zažehne jiskřička v jejich srdci a i oni budou mít možnost jít dál a žít spokojený život. Tak se nebojte, ten to úplněk pomůže mnohým.

V tomto úplňku bychom si měli zdravotně hlídat játra, ty jsou potažmo spojeny s úpony svalů a šlachami, tak že může stát, že v tuto dobu budete cítit bolesti, ale i to se dá řešit, např. tím že si dáte lehčí stravu dělanou na vodě, já osobně preferuji dělenou stravu, je nejzdravější a nezatěžuje trávení. A taky tu máme pomoc bylinek, které nám s radostí, a když je požádáme, pomohou. V tomto směru je výborná pampeliška, když dáte její lístky to salátu zvýrazníte tím jeho chuť a navíc uděláte dobře játrům. Můžeme pít i odvar z kořene pampelišky, či pokud jste si udělali pampeliškový med, tak si z něj vyrobit skvělou osvěžující limonádu.

Tak, to co jsem vám měla vzkázat jsem napsala a jdeme dál na rituálky. Vzhledem k tomu, že máme silný úplněk ve Střelci, budeme se směrovat a jak pomocí riutuálu, přání a vizualizace tvořit svou novu realitu. K tomu budeme potřebovat oranžovou svíčku jako základ a pak podle toho co v životě chceme přidáme žlutou na penízerůžovou na láskumodrou na zdraví, zelenou na prosperitu a v neposlední řadě tyrkysovou na dobré a přátelské vztahy, na duchovní růst dáme fialovou. Stačí čajové svíčky, nemusíte mít nic extra.

Vždy dávejte svíčky do páru, např. chcete aby se vám dařilo v podnikání / práci dejte si oranžovou a zelenou, samozřejmě musíme tady z něčeho žít a jsou třeba penízky, tak si k tomu přidejte oranžovou + žlutou a v životě i podnikání jsou třeba dobré přátelské vztahy tak si dáme další pár a to oranžovou + tyrkysovou. No, a máme vše ohledně podnikání / práce pokryto. A teď si jen napsat tři přání na papír, na každou oblast pracovního úspěchu jeden papírek. A jdeme čarovat.

Všechny tři mini rituály se dělají čelem k východu – ten přináší. Vždy je třeba se soustředit mít klidnou mysl, to znamená, aby vám tam neřvalo děcko, nebo manžel nechtěl večeři, či vám něco důležité sdělit, třeba že má utržený knoflíky a potřebuje ho přišít, to vše počká, dejte si čas a hlavně mějte klid už když si budete rituálek chystat. Právě soustředění je v tomto směru velmi důležité. 

Když máme nachystané svíčičky a papírek s přáním, stoupneme si čelem k východu, a zapálíme první pár – začínáme u oranžové, která je vždy nalevo. A přečteme přání, vizualizujeme si jej, spálíme papírek a poděkujeme – děkuje se vždy 3x. A tak postupujeme u všech riuálků. Oranžová nalevo, ostatní barvy jdou napravo. Přání vyslovíme jako žádost, např. ,, Stvořiteli ( Vesmíre, Bytosti světla…..),  žádám vás a věřím, že nyní i v době budoucí jsem v bezpečí, daří se mi v práci, žiji v hojnosti, dostatku a vždy mám i něco peněz navíc pro radost. Děkuji a věřím, že teď i v budoucnu jsou mé mezilidské vztahy přátelské a vše co dělám je ku prospěchu všech zúčastněných. Děkuji, děkuji děkuji.“ A máte hotovo jen stačí nechat svíčky dohořet.

Pokud chcete kouzlo posílit můžete to dělat pravidelnou vizualizací, ta vám vždy přitáhne co potřebujeme. A navíc nás zbaví strachu z nedostatku, který nás zbytečně táhne do nízkých energií.

Přeji vám příjemné čarování, hodně lásky, radosti a pohody a hlavně ať se vám všem v tom novém světě líbí.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

 

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem ČAROVÁNÍ NA ÚPLNĚK 14.6.2022