RITUÁLY A RIUTÁLKY

ČAROVÁNÍ NA ÚPLNĚK 16.4.2022

Opět tu máme úplněk, ten dubnový ( 16.4.2022 ve 20:54 ) je ve znamení VAH, tak že s ebudeme při čaorvání soustředit na rovnováhu, neboli harmonii.

Tento úplněk ovlivní zejména ledviny, močovod, močový měchýř, žíly a kůži. Snažte se proto dodržet pitný režim a vyhnout se sezení na studeném povrchu. Každý úplněk způsobuje u citlivých lidí problémy s usínáním, zde doporučuji meditaci a soustředit se na dech.

Na své zahradě se vyhněte stříhání a zaštipování rostlin. Kořeny bylin nasbírané během úplňku mají silnější účinky. Dubnový úplněk dostal lidové jméno úplněk rašící trávy. Zahrada se vám brzy krásně zazelená, což by bylo třeba. 🙂

NA dubnový úplněk jsem vybrala rituálek na harmonii, je velice jednoduchý. Provádějte jej na oltáři nejlépe směrem k východu. Jak má vypadat oltář jsem již psala v předešlých článcích o úplňku a novu.

Tento rituál bude rychlí a zvládne ho opravdu každý.

RITUÁL POTŘEBY HARMONIE V ŽIVOTĚ:

Pokud potřebujete v životě či sobě víc harmonie, např, když jste rozhození zapalte si v úplňkový den hned po ránu po probuzení modrou svíčku. Tuto svíčku můžete potřít esencí z fialky, která velmi příjemně uklidňuje, či meduňky.  Vyslovte jasné a stručné přání, např:,, Vesmíre, žádám tě o harmonii v mém životě i nitru. Děkuji, děkuji, děkuji.“ A máte hotovo. Teď jen nechte svíčku v klidu dohořet a zbytky zahrabejte někam do země ( stačí květináč ).

Přeji vám příjemné čarování.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem ČAROVÁNÍ NA ÚPLNĚK 16.4.2022