Co přinese nov?,  PŘEDPOVĚDI

CO NÁM PŘINESLO NOVOLUNÍ VE ŠTÍRU SE ZATMĚNÍM SLUNCE?

Krásný a spokojený den moji drazí,

pořád jsem přemýšlela jak napsat tento článek a rozhodla jsem se pro naprosto jinou skladbu než jste zvyklí. Snad vás tato změna potěší. Uvidíme.

V neděli 23.10.2022 ve 12:36 hod přestoupilo Slunce ze zněmení Vah do znamení Štíra. Štír sám osobě je velmi zajímavé a tajemné znamení spojené se smrtí – změnou, transformací, znovuzrozením, ale má i výborný talent na vydělávání peněz  umí uzavírat obchody, někdy je punťíčkářský a vše musí být podle něj. Rozhodně neodpouští podrazy a jakmile může zasekne svůj jedovatý osten do toho kdo mu je nesympatický nebo jinak nepříjemný, aby sám sebe chránil. Ale i tak je to velmi citlivé a senzitivní znamení spojené s magii, okultismem a duchovnem. Ne, zbytečně vládne v době ,, dušiček“, kdy se otvírají brány jak podsvětí, tak i nebes a my se můžeme setkat s našimi předky a s lákou a vděkem je za vše je uctít.

Nás od neděle navíc silně ovlivňuje i nov ve Štíru s částečným zatměním Slunce, které proběhlo 25.10.2022 v rozmezí od 11:12 – 13:20 hod. Celkově se dá říct, že tyto konstelace hodně ovlivnili naši psychiku, kdy se hodně lidí stahuje do sebe a více se věnuje tomu co je pro ně podstatné – rodina, oni sami apod. Ale otevřel se i časoprostor, což můžeme vnímat tím, že si pleteme data, úterý máme za čtvrtek atd., navíc čas letí jako zběsilí a my ani nestíháme udělat vše co je třeba, jako by se vše neskutečně zrychlilo. Mohu vás upozornit, že to tak bude až do konce roku. Ale i to zvládneme. Hodně důležitý v tento den byl Pluto v Kozorohu, který podporoval individualitu a Mars v Blížencích, který prosazoval svou tvrdohlavost.  Navíc si s námi trošku pohrává Saturn se svými řády , omezeními a tradicí, který se nám tak trošku pere s rebelským Uranem  toužícím po změně a my to cítíme v plné parádě.  Naštěstí tuto konstelaci hodně ovlivnilo Slunce, Luna a Venuše, které jsou spolu v blízkosti 2°00’ Štíra a mají vliv na naše vztahy. Jejich příjemné spojení přeje lásce, sexualitě a příjemným zážitkům s partnerem, rodinou a přáteli, ale posiluje i léčbu naší duše a našich bolestí, které ukrýváme v sobě. Tak jak je tato doba ,, ukončením“ různých procesů, je i novým začátkem a proto se nebojte jít za tím co cítíme hluboko uvnitř sebe.  Jupiter v Beranu, nám sice přinese hodně práce, ale i dostatek peněz, tak že se o hojnost nemusíme bát, že umřeme hlady nebo umrzneme. A zase jsem u toho, pokud máme z něčeho strach je dobré to v tuto dobu zpracovat, aby nás tento strach pak nedohnal v realitě. V tuto dobu ne jen myšlenky ale i naše city a pocity tvoří, tak že si hlídejme jak na tom jsme a pokud přeci jen se něco ,, vyklube“ zkusme to pochopit a zpracovat. vše má svou příčinu.

To co proběhlo v posledních dnech, tedy zatmění, nov a nástup Štíra nese i jiné poznatky. V každém případě je zde trochu napětí, kdy lidé očekávají velké změny. Ale asi vás zklamu, ty změny se budou konat velmi pomalu a pozvolna, dá se říct, že to co začal tento nov, potažmo zatmění se ve společnosti tak trochu potáhne a hodně bude záležet na nás jak si to nastavíme v sobě, tak to bude i vně, v našem okolí. Hodně důležité je teď čistit – zpracovat, to co v sobě už nechceme, podívat se na dno naší duše, citů, bolestí a vše vytáhnout, znovu prožít a pochopit proč se to stalo a co mi to mělo dát – naučit, po té odpustit a jít dál. Jen tak se dá toho zbavit.

Každé znamení, stejně, jako každý jedinec na tom  bude jinak. Rozhodně se připravme, že se nám nebude hodně věcí líbit, to co jsme neviděli uvidíme v plné parádě, bez pozlátka, ale zase budeme mít sílu s tím něco dělat a ,, bojovat“ za sebe.

Přeji vám příjemné prožití období Štíra, hodně sil a pohody. Nezapomeňte, že vše zde má svůj konec i začátek stejně tak i tato doba, která pomalu ale jistě ztratí svůj vliv nad námi 8.11.2022 kdy nastoupí úplněk v Býku. Ale to budeme řešit zase něco jiné. Co? To se dozvíte v úplňkovém povídání.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁM PŘINESLO NOVOLUNÍ VE ŠTÍRU SE ZATMĚNÍM SLUNCE?