CO NÁS ČEKÁ

CO NÁS ČEKÁ 1.6.2021

Krásný a spokojený den moji drazí,

hned na začátku bych ráda popřála dětem krásný Mezinárodní den dětí a nám rodičům hodně lásky, trpělivosti a pochopení.

Dnes nám vládne velmi krásná karta JETEL. Jsou to energie krátkodobého štěstí. Něco jako když si koupíte novou kabelku a máte z ní velkou radost. I takové chvilky jsou důležité, díky nim většina lidí ,, aspoň něco cítí“, tedy má nějaký tem pocit radosti a štěstí. Sice to za pár minut, hodin či dní pomine a toužíme po dalším zážitku, který nám toto přinese, ale aspoň něco.

Pocit trvalého klidu a štěstí se dá udržet i bez kupování drahých kabelek a dalších ,, sarapatiček“ které skončí někde na dně skříně, protože za pár měsíců už nejsou IN. A to pomocí meditací, chvilky klidu a ticha kdy se věnujeme jen sobě a vypneme ,, opičáka“, který v nás pořád mele  nějaké nesmysly a nutí nás abychom, jako Perpetum mobile,  pořád něčemu věnovali pozornost a svou energii. Dobrý je to, že máme sílu vůle a tedy můžeme nechat ,, opičáka“ v naší mysli žvatlat a soustředit se jinam, např. na plamen svíčky, což je jednoduší metoda, nebo přímo na blažený pocit v hrudi – ten máme i když si koupíme tu kabelku. tím totiž časem ,, opičáka“ vypneme a nastane trvalý blažený klid v mysli i srdci.

No a právě o tomto pocitu to dnes bude a stejně jako vše se i dnes bude od něj odvíjet a ne jen pocit štěstí a radosti, ale i náš úspěch v pracovní, finanční a vztahové oblasti. Jedině co mohu doporučit užijte si tento úžasný pocit v plné parádě, nechte jej proudit každou svou buňkou a hlavně nenechte si ho zkazit nějakým ,, kyselým kzichtem“ nepřející bytosti.

Ve zdraví si hlídejme ruce, nestrkejme je kam nepatří, např. pod nůž a pomyslně do cizích věcí. Všímejte si svého, dělejte si radost a soustřeďte se na to co máte rádi a co pro vás má smysl.

Přeji vám krásný den, hodně sluníčka – i v duši, pohody a radosti. Pokud toužíte po poradě s kartami stačí se objednat přes odkaz níže.

CHCI SE PORADIT S KARTAMA

Mám vás ráda

Blanka Čížkovská Magicstar

www.magicstar.cz

www.bylinkyzamazonie.cz

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ 1.6.2021