Karta dne,  PŘEDPOVĚDI

CO NÁS ČEKÁ 12.1.2021

Krásný a spokojený den moji drazí,

karta RAKEV, která vládne v toto týdnu působí i na mou maličkost a tak jsem se naladila a zjistila jsem, že se ohledně kartiček vrátím ke starému osvědčenému. Nějak mi ty novoty nesedí. Tak že i nadále bude karta dne a předpověď na měsíc a na rok, ostatní nechám zmizet v propadlišti dějin. Člověk má věci dělat tak jak to cítí a ne tak jak musí a u karet to platí dvojnásob. Chybou mého počínání bylo to, že jsem se chytře přihlásila na jistý kurz a rady z něj praktikované jsou v tomto oboru tak trochu k hovnu, ale po pravdě nekup si tuto zkušenost. Ale těší mě, že to ještě vyšlo levně, mohla jsem do toho zahučet víc, díky Bohu za to.

No, a jdeme na starou dobrou KARTU DNE jak jste byli zvyklí a jak jsem zvyklá i já.

A v úterý nám vládne karta DŮM. Super! Tak že, pokud dojde k nějakým změnám, transformacím, tak se to bude týkat rodiny, domova a stability s tím spojené. Tak že se ani nebudu divit když ženský řekou: ,, A dost! Už mě nebaví tady posluhovat.“ Po pravdě mě taky ne a jsem toho názoru, že chlapy stejně jako naši odrostlý potomci mají taky ruce a mohou makat stejně jako my. To mi připomíná jak jsem nedávno přes pánev čistila rod a můžu říct, že se ani nedivím, že jsou ženský na chlapy podvědomě nasraný. To co se v mém rodě dělo je bohužel v každém rodě a vždy to ženský odnášely a raději trpěly a nechaly si od chlapů kde co líbit jen aby přežili jak ony tak jejich děti. Je pravda, že jakmile má ženská dítě stane se rukojmím, když chce děcku dopřát alespoň trochu spokojený život. Ale naštěstí žijeme v dnešní době a hodně se dá změnit, domluvit a přizpůsobit.  Tak že změny mohou nastat v této oblasti a myslím, že budou ku prospěchu všem zúčastněným.

Jinak karta DŮM  je spojená s hojností, majetkem, finanční stabilitou, což je dobré a pokud tyto energie přijmeme můžeme se těšit na pracovní úspěch a nějakou tu korunku navíc. Ale i zde bude potřeba změnit úhel pohledu aby se dařilo ještě víc.

Ve zdraví by mělo být vše v pořádku, karta DŮM přináší pevné zdraví a uzdravení. Tak že taky dobrý.

Přeji vám krásný den

Pokud si nebude vědět rady klidně mi napište, ráda se vám do karet kouknu a předám jejich moudré rady. A pokud toužíte vědět co vás čeká příští rok neváhejte se objednat na PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2021.

CHCI SE PORADIT S KARTAMI

Mám vás ráda a myslím na vás

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ 12.1.2021