CO NÁS ČEKÁ

CO NÁS ČEKÁ 13.10.2021

Krásný a spokojený den moji drazí,

na dnešní den mi padly dvě karty KNIHA  a KYTICE. Co to znamená? Budeme se ,,motat“ kolem tajemství, které je spojeno s přátelstvím. Ne, každý kdo se tváří, že je přítel musí být zákonitě přítel nebo dobrá kamarádka. Zapřemýšlejme nad tím co ten daný vztah pro nás znamená, co nám přináší? Nejsme loutky v něčích rukách, jen proto abychom nebyli sami nebo se necítili sami? A nemusí jít zrovna o manipulaci, i láska a zamilování se někdy skrývá za přátelstvím. Je váš kamarád opravdu kamarád nebo ,,zakuklený“ zamilovaný člověk, který nemá odvahu vám říct, jak moc vás miluje? A radí vám vaši přátelé tak, aby to bylo k vašemu prospěchu? To jsou témata, která dnes budeme řešit.

Já mám v tomto směru velkou výhodu, protože mám hodně známých, ale velmi málo přátel a i od nich si nenechám do života mluvit, navíc hned poznám co má kdo za lubem – což je výhoda jasnovidnosti ( aspoň něco pozitivní ). Ale i tak se těším na krásná tajemství, která se zítra odkryjí, na to co pochopím, poznám a co mi tak říkajíc ,, docvakne“, protože se učíme opravdu všichni a každý den.

Život, tady na této planetě je nádherný, i když některé chvíle jsou docela peprné, ale i tak stojí za to tu být, vychutnat si to, užít si to všechno co tu máme. A je jedno zda to je hlazení větru, sluníčko, teplá sprcha, dobré jídlo a potí, pohlazení, nebo různé city a pocity. Hodně z vás tady na to nadávají, chápu vás. Ale uvědomme si, že tohle všechno, a je jedno zda to je příjemné či nikoliv, zažijeme jen tady na této planetě, jinde ve vesmíru to není. Dostáváme svá těla právě proto, abychom si to mohli užít a dostáváme životní lekce, abychom pochopili a posunuli se dál. Stejně jako s vámi se se mnou život moc nemazlil, ale i tak stojí za to být tady. Je tu tak krásně.

Přeji vám mnoho lásky, pochopení, porozumění a radosti.

Mám vás raději než si myslíte.

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ 13.10.2021