Karta dne,  PŘEDPOVĚDI

CO NÁS ČEKÁ 14.1.2021

Krásný a spokojený den moji drazí,

ve čtvrtek nám vládne velmi hezká karta SLUNCE. Jsou to opravdu požehnané energie, které přejí práci, finanční oblasti ale i dobrým mezilidským vztahům, i když chvilkami můžeme mít pocit osamocení, vězte, že tomu tak není. Někdy totiž potřebujeme trošku samoty abychom si srovnali myšlenky a v práci to platí dvojnásob. Jak bychom si mohly vážit našeho úspěchu kdybychom sami nezabrali, připravili bychom se o tu velkou radost a to za trošku té samoty stojí. Ale nebojte se nebude to jen na vás, vždy je poblíž pomocná ruka.

Dá se tedy říct že nás čeká skvělý den, na který se můžeme těšit. V oblasti zdraví si hlídejme oči, nekoukejme do sluníčka, a pokud vás trápí slábnoucí zrak nebo jej chcete trošku posílit mohu vám doporučit extrakt CLARAGUA, který je v tomto směru opravdu dobrá. Sama jej používám, jelikož se mi zhoršilo noční vidění a už je to po měsíci o hodně lepší.

Přeji vám krásný den

Pokud si nebude vědět rady klidně mi napište, ráda se vám do karet kouknu a předám jejich moudré rady. A pokud toužíte vědět co vás čeká příští rok neváhejte se objednat na PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2021.

CHCI SE PORADIT S KARTAMI

Mám vás ráda a myslím na vás

Blanka Čížkovská Magicst

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ 14.1.2021