Karta dne,  PŘEDPOVĚDI

CO NÁS ČEKÁ 15.2.2021

Krásný a spokojený den moji drazí,

zítra nám vládne karta LIŠKA. její energie přejí hlavně komunikaci. Nechci nikoho urazit, ale já osobně tuto kartu podvědomě spojuji s politiky a pojišťováky, člověk nikdy neví co od nich čekat, navíc díky daru rétoriky dokáží člověka zblnout. Tak že dnes si hlídejte vše řečené a než na něco kývnete raději si to nechte několikrát projít hlavou zda je to výhodné i pro vás nebo jen ,, pro někoho“. Jinak v práci si hlídejme pomluvy a různá nařízení, nebude vše ve skutečnosti tak jak se říká. U penízků opatrně, držte je na uzdě a zbytečně moc neutrácejte, mohlo by se vám to v brzku vymstít. Ve vztazích pozor na hádky a manipulaci, ale myslím, že to ustojíte moudří jste dost aby jste viděli, že vás někdo chce utáhnout na vařené nudli.

Ve zdraví si hlídejme virózy a prochladnutí dutin a pozor na krk. Zde mohu doporučit jak jako prevenci tak i jako léčbu DEFENSA PACK, který je vyvinut přesně za tímto účelem, tedy proti virovým onemocněním.

Bližší informace o výše zmíněných bylinkách a extraktech najdete zde.

Přeji vám krásné dny.

Pokud si nebude vědět rady klidně mi napište, ráda se vám do karet kouknu a předám jejich moudré rady. A pokud toužíte vědět co vás čeká příští rok neváhejte se objednat na PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2021.

CHCI SE PORADIT S KARTAMI

Mám vás moc ráda a myslím na vás

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ 15.2.2021