Karta dne,  PŘEDPOVĚDI

CO NÁS ČEKÁ 16.3.2021

Krásný a spokojený den moji drazí,

koukala jsem že na politické scéně se dnešní karta LIŠKA vyplnila. Ano, slíbené dlouho vydrží a nekazí se, jak jinak nazvat to co se v poslední době děje. Ale k zítřku.

Zítra nám vládne karta MĚSÍC. Že bychom si nějak oproti dnešku polepšili se říct nedá, tak že i zítra si hlídejte co vám kdo říká, zda vás netahá za fusekli a raději si vše ověřujte. Je to dáno tím, že energie karty MĚSÍC jsou snivé, silně iluzorní, tak že pokud nasedíte zadkem pevně na zemi, tak si můžete pěkně natlouct čumáček. A to za to nestojí. Hlídejte hlavně finance, dnes není dobré investovat a podepisovat různé finanční smlouvy a už vůbec ne si brát půjčku. Splakali by jste nad výdělkem. V práci to berte spíše s nadhledem, tedy pokud ještě nějakou práci máte a raději zatněte zuby a zítřek tam přežijte. Věřím totiž že brzy nám budou karty nakloněny a ti co to už v práci nemohou vydržet a touží po změně se jistě brzy dočkají. Ono totiž nic netrvá věčně a je jedno co to je, jednou prostě všechno skončí. Ve vztazích si, díky kartě MĚSÍC, můžeme užít krásné chvilky ve dvou a nějakou tu romantiku, tak že aspoň nějaké pozitivum.

Ve zdraví pozor na deprese. V pátek mi v lékárně pan Magistr říkal, že teď se prodává antidepresiv víc než kdy jindy, nárůst je až desetinásobný. Vzhledem k tomu co se děje se ani nedivím, protože i mně, a to jsem silná nátura, z toho co se děje taky trochu hrabe. Ale to spraví extrakt MOTÝLÍ KVĚT nebo AMBROSINO, což je oboje skvělé jak na spaní, tak i na nepříjemné stavy např. strach – co bude, stres – jak to všechno  zvládnu apod. Dá se říct, že po těchto přípravcích vám to je jedno a navíc si neničíte játra. Tak že dobrý.

Bližší informace o výše zmíněných bylinkách a extraktech najdete zde.

Přeji vám hodně sil, pevné nervy a hlavně pohodu a klid.

Pokud si nebude vědět rady klidně mi napište, ráda se vám do karet kouknu a předám jejich moudré rady.

CHCI SE PORADIT S KARTAMI

Mám vás moc ráda a myslím na vás

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ 16.3.2021