CO NÁS ČEKÁ

CO NÁS ČEKÁ 17.9.2021

Krásný a spokojený den moji drazí,

na zítra nám padla karta KOTVA. Energie této karty jsou o zakotvení – domově, ale i o práci – přesně řečeno zaměstnání a o pocitu ,, pofiderní“ jistoty, kterou zaměstnání přináší. Ráno vztahu, udělám si to své, odpoledne jdu domu a jednou za měsíc dostanu svůj plat.

Díky kartě KOTVA budeme tedy řešit hlavně téma práce – zaměstnání, přemýšlet zda nás tato činnost naplňuje a zda si vyděláme dost na své živobytí. S tématem ,, zakotvení“ se též pojí domov a rodina. Právě zde bychom se měli cítit co nejlépe a snažit se ,, netahat“ do našeho ,, hájenství“ těžké energie v podobě starostí z práce, drbů apod. Toto je třeba nechat za dveřmi domu popřípadě bytu – nejlépe na ulici. Sice si většina z nás nebude mít o čem s drahou polovicí, povídat zato budeme mít šanci najít jiná témata k rozmluvě a hlavně zachováme naše hájenství čisté a harmonické. Což za to stojí.

Jinak dnešní den by se mělo dařit na všech úrovních života, můžeme se těšit na jistotu, klid uvnitř sebe a pohodu. Karta KOTVA  je spojena s pánví, proto se snažte nesedět na studeném aby jste neprochladli.

Přeji vám krásný den, hodně pohody, moudrosti a lásky

Mám vás ráda

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ 17.9.2021