CO NÁS ČEKÁ

CO NÁS ČEKÁ 18.6.2021

Krásný a spokojený den moje zlatíčka,

slíbila jsem že poreferuji jak to dopadlo u dietoložky. No, nijak, paní mi cpala další ,,program krabiček“, chvilku žvatlala o výživě a pak mi opět cpala další ,,program krabiček“, tak že to dopadlo tak, že jsem se na ní vyprdla. Co taky jiného s ní. Zkusím něco jiného, a objednám se tam kde opravdu dělají vyšetření a to jak přes přístroj, tak i přes krev a moč. Dostala jsem typ od paní ze sociálky u které jsem dnes byla a vzhledem k tomu že je hodně spokojená, zkusím to tam. Jinak den byl nádherný, potkala jsem jednu skvělou ženskou, kupodivu na ,, Drákulově“ – sociálka a mohu říct, že se moc těším až s ní půjdu na kafe. ,,Procházka“ Prahou taky byla famózní, prohlídla jsem si moje stará a oblíbená místa, sice v tramvaji, ale i tak mě to potěšilo a co šlo ujít jsem ušla pěšky. Byl to moc krásný den a jsem ráda, že jsem si ho mohla užít. Inu karta SRDCE, která dnes vládla, ukázala své kouzlo. I když jsem byla z toho horka zmořená a unavená byl to moc fajn den.

A co nás čeká zítra? Po pravdě jsem napjatá stejně jako vy, tak honem na to. Mimochodem, jaký den jste měli dnes vy? Těším se na vaše písmenka v ,,komentech“.

I když bude pařák zítra nám vládnou energie karty MRAKY. Jsou to sice těžší energie, ale zase na druhou stranu, je za každým mrakem schované slunce, tak je zbytečné těmto energiím propadat. U mě karta MRAKY trošku pozlobí spíše pracovně, protože nestíhám, ale když zatnu zuby a s radostí se pustím do práce, tak to bude na bylinkách lítat jak o život. A to je právě to, člověk se nesmí poddávat tomu co mu znepříjemňuje život, spíš je lepší se tomu postavit a vymyslet jak to udělat aby to šlo. No, a když to nejde tak to nechat na Bohu, ten už s tím nějak sám hne. Zdravotně my můžeme hnout s našimi plícemi. Když mi padne karta MRAKY vím, že je klient kuřák a že jsou zanešené nebo jinak poškozené plíce a proto je dobré se orientovat na jejich vyčištění. Tak že si zítra hlídejte plíce a spíše se vyhněte zakouřenému nebo prašnému prostředí. Penízky taky držte na uzdě a moc neutrácejte a ve vztazích pozor na malé bouřky.

Přeji vám krásní dny a pokud to přeci jen nebude k vydržení a budete se potřebovat poradit s kartami, jsem opět zde a ráda se juknu na vaše trápení. Málem bych zapomněla, služby už jsou komplet, tak že si přijdou na své všichni.

Mějte se fajn, mám vás moc ráda, ale to vy víte. 🙂

Blanka Čížkovská Magicstar

www.magicstar.cz

www.bylinkyzamazonie.cz

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ 18.6.2021