Karta dne,  PŘEDPOVĚDI

CO NÁS ČEKÁ 2.2.2021

Krásný a spokojený den moji drazí,

dnes 2.2.2021 nám vládne karta MRAKY.

Vzhledem k tomu, že máme skoro samé dvojky budeme spíše řešit mezilidské vztahy. Konkrétně vztah já a ty. Někde to nebude příjemné, protože druhá strana nám bude ukazovat co my sami nemáme v sobě zpracované, což může vést k nepříjemným pocitům a neklidu, ale i k hádkám.

U mě tyto energie již tak trochu zapůsobili již dnes v podvečer. Můj syn byl několikrát upozorněn, aby uklidil nádobí z myčky, abych mohla dát umýt další. Bohužel, tato story se opakuje každý den a každý den několikrát klidným hlasem syna upozorňuji, že má toto a další věci udělat. Tak jsem si dnes řekla, že už nebudu jednat v rukavičkách a na syna jsem prostě zařvala, opravdu zařvala, tak že stuhnul a bez ,, keců“ šel nádobí uklidit. Mě v tu chvíli došlo, jak strašně mě štve, že mu musím všechno říkat, chystat a připravovat a že služku prostě nikomu dělat nebudu. Najednou mě zalil naprostý klid a místo, abych tady poskakovala kolem večeře, kterou stejně chystám pro rodinu, a lítala kolem nádobí, jsem si šla do pracovny s tím ať se o sebe postarají sami, že taky mají dvě ruce a můžou si to jídlo nandat sami.

Víte někdy si to sami ani neuvědomujeme, ale tím, že přeháníme svou starostlivost o druhé jim bereme možnost se postarat sami o sebe a potažmo víru v ně samotné.

A jaký to moje nečekané zařvání: ,, UKLIĎ TO NÁDOBÍ!!!“, mělo dopad? ( Upozorňuji, že nejsem typ co by na někoho řval, nebo dělal hysterické scény, toho jsem daleka, ale přišlo mi do hlavy, že právě tohle jej probere a jak jsem koukala tak ne jen synka. ) Bylo to jako by se ,,chlapci“ probrali z letargie a najednou byla večeře hotová, oni najedení, syn vykoupaný a připravený do školy a to vše během hodinky aniž bych musela něco říkat.

A právě podobné příběhy budete tento den zažívat. Není to proto, že by vám chtěl někdo ublížit, ale hlavně proto, aby jste pochopili svou hodnotu a přestali dělat věci, které vám vnitřně vadí a které v sobě dusíte a hlavně je děláte jen proto, aby byl klid. Jenže problém je v tom, že i když se tím vyhnete hádce, nebo nepříjemné situaci, tak vlastně klid ve skutečnosti nemáte, protože toto sebezapření vás sžírá až do morků kostí až vás to dusí a vy nemůžete dýchat ( někdy až fyzicky – astma apod. ) Stejně jako mě věčné upozorňování mého syna na jeho povinnosti, které jsem pak stejně dělala já. Ano je to super lekce pro nás všechny v rodině. A po pravdě jsem za ni ráda, protože díky těmto situacím se učíme.

Stejně jako v dnešním datu 2.2.2021 před sebe dáváme ostatní, ale my sami jsme až na konci ( což je ta jednička ) a to chce právě změnu.

A já vám moji drazí přeji, aby jste i vy tento den pochopili, že ne ostatní, ale vy jste na prvním místě a když vy budete na prvním místě u sebe a budete spokojení budete mít více síly starat se o druhé a pomáhat jim a o tom právě dnešní den je.

Pokud si nebude vědět rady klidně mi napište, ráda se vám do karet kouknu a předám jejich moudré rady. A pokud toužíte vědět co vás čeká příští rok neváhejte se objednat na PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2021.

CHCI SE PORADIT S KARTAMI

Mám vás moc ráda a myslím na vás

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ 2.2.2021