CO NÁS ČEKÁ

CO NÁS ČEKÁ 2.6. A 3.6.2021

Krásný a spokojený den drazí přátelé,

dnes vyjímečně dělám kartu dne na dva dny. Byla jsem o to požádána, jelikož jedna má dlouholetá známá jde zítra do nemocnice a kartu na čtvrtek neuvidí, zda bych ji neudělala dopředu. Proč ne, tak jdeme na to.

Zítra, tedy ve středu nám vládne karta MYŠI. Tato karta je kartou úbytku, hlavně  úbytku energie v jakékoliv podobě, nejde jen o peníze. Ono je to logické, když nemáte sílu tvořit, nemůžete vydělat peníze a pokud vás to netrkne, tak jsou i zde drobné ztráty. Abychom se těchto nepříjemností vyvarovali doporučuji se zamyslet nad tím co způsobuje úbytek vaší energie. Je to práce, kterou nesnáším, ale jdu tam protože mám pocit – přesvědčení, že musím? Je to někdo z rodiny, kdo na mě plive ty svoje hnusy a já to nechci poslouchat? Nebo to je strach z nemoci, či z toho že něco prostě nebude? Nebo….. zdejte dle svého. Když se podíváte na to co a proč to způsobuje – myslím v klidu a bez emocí, zjistíte, že vlastně máte na výběr. Ano, vždy si můžete vybrat jak se zachováte, co uděláte, jak se budete cítit, jak budete myslet. Vždy je volba.

Mnozí z vás si pamatují, když jsem začínala před dvěma lety řídit auto, po pravdě, byla jsem posr… až za ušima když jsem si za volant jen sedla, žaludek sevřený, oči vykulený, obličej přilepený na sklo, strachy jsme nebyla schopná myslet. To trvalo měsíc, dva, půl roku, rok a další půlrok…  Bylo to strašný a po pravdě nikomu bych tohle nepřála. Jenže najednou se něco změnilo. Jak jsem si dala pauzu od kartiček, měla jsem čas se sobě víc věnovat, čerpat energii, sedět v tichu, kde jsem nechala myšlenky jen tak plout, došlo mi hodně věcí, i to proč se bojím řídit. Stačilo se pohroužit do myšlenek do dávné minulosti, kde zazněla z úst mé matky věta: ,, Ty se na to vyser, ještě se zabiješ.“ Ta věta se vztahovala k mé žádost o řidičák, kterou jsem chtěla podat když mi bylo 19. let. Tu žádost jsem sice podala, mámě na truc, ale týden na to se vyboural táta v autě a nebylo to moc hezký. Když se mi tohle ukázalo, pochopila jsem ten strach i jeho příčinu, pak vše opadlo a od té doby cítit naprostý klid, dá se říct, že dokonce blaženost když řídím a je už jedno kam jedu a kudy jedu, jestli je hodně aut nebo málo. A to je právě to, za celý život sbíráme zkušenosti, ty si fixujeme a i když je zapomeneme stejně nás podvědomě ovlivňují.

No a o tom bude dnešní den. Máme volbu, buď se necháme ,, vysávat“ a nebo se toho zbavíme. Nic jiný to není. Jinak pro ty co s tím nechtějí nic dělat doporučuji, hlídat si finance – dnes není dobrý den na investice a půjčky, ohlídejte i malé zlodějíčky  a raději se vyhněte konfrontaci, stálo by vás to moc sil a stejně by jste si pak připadali jak blbci.

Ve zdraví hlídejme žaludek a na ten vám mohu doporučit naši ČERVNOVOU BYLINNOU KÚRU.

Ve čtvrtek to bude lepší vládne nám karta KYTICE, tak že pohoda, vnitřní klid, přátelství a docela krásný a pohodový den. Ale jak pořád říkám, jaký bude den je hlavně o nás a o našem nastavení. Můžete mít karty sebelepší, ale když budete na svět koukat jak bubák, všude plivat hadí jed, tak stejně ten den bude stát za starou belu. A víte proč? Protože to co vyšlete se vám vrátí i s úrokem.

Inu budoucnost si tvoříme svou přítomností.

Jinak ve zdraví je tu zase trávení a žaludek, tak že i zde doporučuji to samé co ve středu, naši skvělou ČERVNOVOU BYLINOU KÚRU.

Přeji vám krásné dny a hodně pohody.

Pokud toužíte po poradě s kartami stačí se objednat přes odkaz níže.

CHCI SE PORADIT S KARTAMA

Mám vás ráda

Blanka Čížkovská Magicstar

www.magicstar.cz

www.bylinkyzamazonie.cz

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ 2.6. A 3.6.2021