CO NÁS ČEKÁ

CO NÁS ČEKÁ 20.9.2021

Krásný a spokojený den moji drazí,

zítra nám vládne karta LILIE. Tato karta je spojená s rodinou, ale i se sexualitou. Pokud jste zadaní doporučuji nechat si zajít chuť na nevěru, provalí se to a vy se nebudete stačit divit co se bude dít. Ti co jsou singl si mohou užít krásné chvíle nezávazného sexu, ale pozor na sliby a připoutání si jakékoliv bytosti k sobě přes sex, i to se může dost ošklivě vymstít. JJ kdo s čím zachází, s tím také schází.

Jinak, den to bude příjemný, my ostatní se můžeme těšit na pohodu, klid, poznání tajemství života a jeho pochopení, ale i na úspěch v práci a nějakou tu korunku navíc.

Hlídat bychom si měli pohlavní orgány a sexuální střídmost, aby se pak jistí jedinci nesetkali na venerologii.

Když jsem dnes nakousla pikantní téma sex, tak o něm trošku pohovořím i z duchovního hlediska, abychom věděli jak krásně si tvoříme naši karmu i přes tuto příjemnou činnost. Znám mnoho žen, které ač jsou vdané vyhledávají tyto radovánky v jiných ,, lovišťích“. Pokud tím nikomu neubližují, jen jde o přenos energie a nezávaznost, klidně ať si tyto dámy ( tedy i páni, abych nebyla jen jednostranná ) užijí, proč ne. Ale pokud je rodina a vy si s prominutím někde ,,šmrcnete“, uvědomte si, že tvoříte karmu mezi sebou, milencem a manželem a právě toto se pak energeticky přenáší do rodiny. Myslíte si, že manžel – partner se o tom nedozví, ale dozví, duše mají jistý radar, kdy naprosto přesně vycítí, že něco není v pořádku a tak napětí stoupá až to bouchne. Divíme se pak, že přijdeme domu a manžel či manželka na nás bez příčiny řve a dělá divadlo. No, ještě aby nedělala, když radar hlásí co se stalo.

Sex jako takový je silná energie, díky které můžete tvořit, můžete aktivovat svá centra a dostat se do dalšího ,, levlu“. Což je fajn. Ale má to jeden háček, nepodléhat chtíči a opravdu se milovat z lásky. Ne, proto, že mě to nutí, ne proto, že mě někdo nutí, ale z lásky. Pak toto propojení dvou bytostí vede k dokonalé harmonii ve vztahu, ale i k dokonalému splynutí s Vesmírem, otevřou se srdeční centra a vy dostanete tolik síly a energie, že by jste dokázali hory přenést. Pamatujete si to?  Jistě že ano, vždyť každý byl zamilovaný a právě toto zažil. Tuto posvátnost spojení dvou bytostí v jednu. Bylo to nádherné, že?

Nedávno jsem mluvila s jedním známým, se kterým jsem se viděla naposled před 15 lety, možná dýl a povídáme si o životě a rodině apod. Ptám se ho. ,, A jaký máš vztah se svou ženou?“ ,, Normální.“ opoví. ,, Jak normální?“ ptám se. ,, Takový normální, že přijdu domu a obejmu svou ženu protože jsem se na ní celý den těšil? “ ,, No, to ne, takový běžný.“ odvětí. ,,Takový běžný vztah“, jak jej vnímá většina lidí, je vztah z rozumu. Já tomu říkám:,, Když ty podrbeš mě, já podrbu tebe.“ Je to výhodné pro obě strany hlavně z ekonomického hlediska, pohodlnosti. Po pravdě, z těchto vztahů jsou lidi nejvíc nemocní a nešťastní. Jejich duše se trápí prázdnotou a nenaplněním, chybí jim láska. Někteří z nich to řeší tak, že si najdou milenku a aspoň tam, se trochu ,, nabijí“,  jenže i to nikam nevede, protože je nešťastná manželka, on a i milenka, která marně doufá, že se rozvede a vezme si jí. Může být i milenec dodejte dle svého, jedná se jen o příklad. A co pak? Fajn, milenku / milence opustím a vrátím se k manželce / manželovi a v klidu si dožiju. Jenže jak dlouho budete vlastně ve vztahu, který vás ubíjí, žít? Než přijde rakovinka nebo jiná nemoc, protože vaše duše to už nemůže vydržet?  Proto si velmi vážím žen i mužů, kteří tuto pofidérní jistotu a pomalé umírání vyměnili za nejistotu, rozvedli se a začali znovu, jinak. A hlavně v klidu, aby co nejméně ublížili jak sobě tak druhým. I tací jsou a díky Bohu za ně, protože nám ukazují že to jde. 🙂

Přeji vám, aby tento den vám všem dal odvahu jednat, mít se rádi a pochopit, že vždy je cesta a řešení.

Mám vás všechny moc ráda

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ 20.9.2021