CO NÁS ČEKÁ

CO NÁS ČEKÁ 21.7.2021

Krásný a pohodový den moji drazí,

doufám, že HADA jste v klidu přečkali a těšíte se na zítra, kdy nám vládne karta CESTY. Koukám, že nám to pěkně na sebe navazuje. Karta CESTY je o rozhodování ale i nasměrování, tak že pokud vás nějaký HAD či HADICE někam svým chováním posunuli, můžete se vydat svou vlastní cestou a na tuto ,, osobu“ zapomenout. Vím jak je rozhodnutí někdy těžké, člověk jde do nejistoty, ale když se to pak udělá, tedy rozhodneme se a jednáme, pak jde vše jak má. Jen nemít strach a nebrzdit si dobré energie.

Dnešní den bude i o naději, která spolu s novou CESTOU přichází, ale i se silou, která nás doprovází a dává nám právě ten potřebný elán to vše zvládnout a věřit v sebe. Proto se nebojte a jděte tam kam potřebujete, aby jste došli ke svému štěstí a spokojenosti.

Dnes je též dobré hlídat žíly a cévy, což jsou CESTY našeho těla, které díky nim dostává všechny potřebné živiny. Aby nám žíly dobře sloužili není na škodu je čas od času pročistit např. PERUÁNSKÝM LASKAVCEM či CAIGUOU.

Jinak i dnes si hlídejte penízky, zbytečně neutrácejte a dobře se rozhodněte ohledně změny práce. Nemějte strach jít tam kde budete spokojenější.

Sice mám dovču, ale kdyby byla akutka a vy jste se potřebovali poradit s kartičkami, tak o víkendu mám volno a mohu se vám na vaše trápení podívat a pomoci ve vašem rozhodování co a jak dál.

Mějte se krásně a užívejte si života

Blanka Čížkovská Magicstar

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ 21.7.2021