CO NÁS ČEKÁ

CO NÁS ČEKÁ 21.9.2021

Krásný a spokojený den moji drazí,

dnes nám vládne velmi krásný karta DÍTĚ. Její energie jsou lehké, vzdušné, plné radosti z života a jeho poznávání. Děti, když jsou malé, radují se ze všeho, jsou upřímné, nezkažené a krásně napojené na Stvořitele a tím pádem přirozené. Mají důvěru ve vše co tady je a učí se poznávat svět. Dítě si vybírá rodiče ke kterým se narodí, dá se říct, že ty dvě bytosti dá i dohromady, protože v jeho plánu života je zažít právě toto. Stejně jako vše co pak zažije je do detailu naplánovaní ještě před inkarnací – vstupem do těla.

Ale k dnešní kartě, která nás učí vnímat a užívat si život takový jaký je a milovat vše kolem sebe. Jsou to velmi krásné, posvátné energie, když jim dáme volnost a přijmeme je uklidníme sami sebe a budeme se cítit velmi příjemně. Dá se říct, že naše vibrace se zvýší a tím pádem se nám bude dařit vše na co sáhneme a tento den bude opravdu velmi požehnaný. Ano jsou i vzteklé děti a je jedno zda jim je 5 let nebo 80 let, které se umanutě drží křivd, bolesti apod. Jinak řečeno on mi dal lopatičkou já ho praštím kyblíčkem, a toto si pak nesou léta někdy celý život a dělají zle jak sobě tak druhým. Tak tyto energie karta DÍTĚ nepodporuje spíš dává možnost pochopit proč mě tenkrát Pepa praštil lopatičkou, a vrátit se zpět k radosti a vnitřní pohodě.

Dnešní den bude moc hezký, tedy pokud mu to dovolíte, bude se dařit vše a s lehkostí, a my buďme vděčni za vše co máme protože jen tak dokážeme dát vesmíru najevo že jsme tady rádi.

Přeji vám všem krásný a pohodový den, hodně lásky a radosti.

Mám vás všechny moc ráda.

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ 21.9.2021