Karta dne,  PŘEDPOVĚDI

CO NÁS ČEKÁ 22.2.2021

Krásný a spokojený den moji drazí,

podle některých ,,ezo kolegů“ máme dnes vyjímečné datum, ale vzhledem k tomu, že oni mají pořád ,,nějaká vyjímečná“ data a pořád se otvírají ,,nějaké energetické brány“ nedávám ani tomuto, ani jiným podobným datům nějaký význam, jelikož jasnovidný člověk ví, že sem ta energie proudí nepřetržitě a v takové palbě, že to dokáže pročistit všechno když se ví jak a hlavně když se chce na sobě pracovat. Tak že i toto datum mě nechává chladnou jelikož jsem napojena v jednom kuse a je to jízda. Pokud vy sami toto chcete meditujte, pracujte na sobě, jiné řešení není a neřešte kraviny, je to den jako každý jiný. Tedy pro mě a mně podobným, což není vytahování ale realita, kterou může mít každý když chce.

Ale k dnešní kartě dne. Dnes nám vládne karta MEDVĚD, tak snad nás její energie ochrání před další stupiditou a debilitou vládních šašků. Jak jsem již předeslala jedná se o silné energie ochrany, proto doporučuji pracovat s temenem a hrudí, to jsou nejsilnější ochrany co znám . A fungují i bez amuletů a dalších opičáren.  Jak se říká:,, Vše co potřebujeme k ochraně a duchovnímu růstu, i dobrému životu máme v sobě, jen to aktivovat.“ Tak aktivujte je na to skvělý den. Jinak ve světské sféře je zde hojnost, pohoda, klid a spokojenost, i když musíme mít ,, na hubě dva náhubky“. No nic, ono to brzy skončí, sice to nebude jak dřív ale skončí, jako všechno v tomhle světě.

Přeji vám šťastný zbytek víkendu, hodně lásky, pochopení a pohody.

Dnes je poslední den kdy je v nabídce  PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2021, pak ji stáhnu a budou k dispozici jen běžné výklady, tak že pokud chcete využít tuto skvělou službu máte na to jen pár dní.

CHCI SE PORADIT S KARTAMI

Mám vás moc ráda a myslím na vás

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ 22.2.2021