CO NÁS ČEKÁ

CO NÁS ČEKÁ 22.6.2021

Krásný a spokojený dne moji drazí,

včerejší den byl super, celý den mi v hlavě hrála písnička od Mirai Yahoda, dám ji sem ať si taky brouknete má super energie. 🙂

Jistě netrpělivě čekáte co nás čeká dnes. Tak jdeme na to.

Dnes nám vládně karta LILIE. Jsou to příjemné čisté energie a pokud je využijeme můžeme si užít skvělý den, který přeje rodinným setkáním, přátelství, úspěchu v práci, ale i hojnosti. Ale pozor má to jednu podmínku, nedurdit se a nebýt sobeček.

To mi připomíná mého syna. Jako každý pubescent je od rána do večera ,, nastratý“ a možná i když spí tak ta ,, puberťácká nasranost“ jej dohání. A kluk se pak diví, že nic nejde jako dřív. No, ještě aby šlo. Dřív, tedy než přišla puberta, to bylo veselé milé a hravé dítě, teď to je ,, něco“ co je věčně ,, nasrané“, líné od rána do večera válící se na gauči a běda když chceme po něm práci, to jsou pak výlevy vzteku a ty keci. Nejsem člověk co si tohle nechá líbit a pubertu mám za sebou – úspěšně jsem ji přežila, tak že se se synkem nepářu a makat prostě musí. Ale tématu. Nedávno jsme se s klukem bavili jak se mu nic nedaří, že je vše na ho… apod. No, stěžoval si jak je vše hrozné apod. Tak jsem si ho vyslechla a konstatovala jsem, že si vlastně za to může sám – svým postojem, chováním a hlavně tím co z něj přímo sálá na sto honů – puberťácká nasranost na celý svět. Jestli s tím něco udělá je na něm, já jeho život žít nebudu, ale budu doufat v jeho inteligenci a v to že začne něco se sebou dělat. Inu, jeho volba, jeho život.

Přeji vám krásné dny, spokojený život hodně radosti a pohody.

Na karty se můžete objednat zde, vše už je plně v provozu.

Blanka Čížkovská Magicstar

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ 22.6.2021