CO NÁS ČEKÁ

CO NÁS ČEKÁ 22.7.2021

Krásný a spokojený den moji drazí,

včerejší karta CESTY nás nutila se rozhodnout a dnes poplujeme na energiích karty LOĎ vstříc novým zážitkům a novému životu. Karta LOĎ celkově je taková přející, hlavně u těch co se nebojí jednat a rozhodovat. V takovém případě přichází velké požehnání od Vesmíru a sám Vesmír udělá vše proto, aby se naše přání a sny splnily a aby naše cesta nebyla tak těžká jak na začátku vypadá.

Navíc dnešní den se bude dařit po finanční a i pracovní stránce.  Zdravotně si hlídejme játra, kromě bylinné směsi RŮŽOVÝ KVĚT vám ještě pomůže lehčí nemastná strava, pak budou jatýrka fungovat jak mají. Když jsme u jater, věděli jste že játra jsou spojeny s prožíváním našeho života zde na Zemi. Když si plnými doušky užíváme to co nám Vesmír a život přináší jsou játra krásná, zdravá a silná, ani nepřibíráme na váze. Ale když jsme věčně ,, nasratí“, nespokojení, závidíme co má ten druhý a já ne a neupřímní k okolí játra ztrácí svou sílu, zanesou se a začnou zlobit. Zdraví není jen o bylinkách ale hlavně o tom jak žijeme, tedy spíše o tom jak prožíváme čas daný zde na Zemi. Proto si užívejte krásy co život nabízí a řešte v klidu jen to co řešit musíme.

Přeji vám krásný den, večer písnu kartu na zítra a věřím, že bude stejně dobrá jako ta dnešní. Pokud máte akutku, klidně mi písněte kouknu na vás.

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ 22.7.2021