CO NÁS ČEKÁ

CO NÁS ČEKÁ 22.9.2021

Krásný a spokojený den moji drazí,

na zítra nám padla karta KOSA. Už vidím to zděšení ve vašich tvářích, ale nebojte nebude to taková hrůza. Karta KOSA sice utíná a čistí z našich to co tam nemá být a někdy to je bolavé, ale i tak jsou její energie velmi důležité. Stejně jako bůh Šiva je tato karta nositelem konce, ale zároveň zrození nového. Bez smrti, ukončení a odchodu se nemůže narodit nový tvor, nemůže přijít nová práce, zkušenost nebo partner. Ani když sníte dobrý oběd nezůstane vám dalších dvacet let v břiše, aby vás tlačil, ale stráví se, dodá energii a udělá místo pro nové jídlo, které vás opět nasytí a dodá potřebné živiny. Proto je karta KOSA, stejně jako bůh Šiva, důležitá v našem životě.

Jak se říká, , vše zlé je pro něco dobré“ a já říkám ,, že každá mince má dvě strany“. Je to otázka pohledu, jak se na danou situaci dívám.

U nás teď řádí zánět nosohrtanu a průdušince, kluk to dotáhl ze školy. Jako vždy jsem měla více variant jak jednat a jak se cítit. 1. varianta – panika ,,Ježíš všichni to chytneme budeme narodit a práce bude stát, nebudou peníze a bude problém.“ – tak reaguje většina lidí. 2. varianta – strach, nasadíme léky – byliny a budeme doufat že se stav nezhorší, ale v mysli si představovat jak celá rodina je v posteli a jak kolem nich lítám. 3. varianta a tu jsem zvolila já – klid a přijmutí dané situace, super lehnu si s klukem do postele budeme si číst a odpočineme si. Dostali jsme čas pro sebe. Hurá. A při tom si představuji jak se uzdravujeme jak je nám dobře a vnímám vzájemnou lásku – láska totiž léčí, i když máte léky a bylinkové čaje. Láska, totiž jejich účinek zvyšuje, tím žehnáte všemu ve svém životě a pak se daří. Proto žehnejte všemu co do sebe dáváte – pití, jídlo, léky, tím si dáváte do těla zdraví.

Ono je to vždy otázka pohledu. Je karta KOSA – hroutím se nastavím si děsný den a nebo se těším na nové výzvy a zkušenosti. A já vám přeji aby tyto výzvy a zkušenosti vás posunuli dál, aby jste sami sobě mohli večer před usnutím říct ,, Jsem dobrá, dala jsem to. “

Přeji vám mnoho sil, odvahy a lásky.

Mám vás ráda víc než si myslíte 🙂

Blanka Čížkovská Magicstar

PS: Na přání jsem vám dala video s Jirkou Ledvinkou. Přeji hezký poslech.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ 22.9.2021