CO NÁS ČEKÁ

CO NÁS ČEKÁ 23.9.2021

Krásný a spokojený den moji drazí,

za pár minut je půlnoc a začíná nový den na který nám připadli energie karty RÁKOSKA. I dnes trošku zapolemizuji nad pozitivem a negativem této karty, která ovlivní nadcházející den.

Lidé se karty RÁKOSKA bojí, vidí v ní hádky nepokoje, neklid, ale i nepříjemnosti kdy mají pocit, že dostali od života přes prsty, ale i tato karta má svá pozitiva, jen je třeba je vidět.

Karta RÁKOSKA otvírá komunikaci. Je dobrá, když v sobě něco dusíte a potřebujete to dostat ze sebe ven. Dá se říct, že v tomto směru je neutrální, jelikož emoci a to jak to co nás dusí řekneme dáváme my lidé. Můžeme to říct ve vzteku, v totální ,, nasranosti“, kdy už vidíme rudě a neuvědomíme si, že můžeme tím ublížit jak sobě, tak i okolí. Taky danou věc můžeme říct vyčítavě a k tomu přidat ještě staré křivdy, i to jde a vede to jen k tomu, že se lidé více pohádají protože ,, hrabání v minulosti“ rozjitří ještě větší rány a bolesti. Ale můžeme danou věc říct, či řešit s láskou. Vzpomenout si jaké to bylo když jsem toho daného člověka potkala např. manžela. jak jsem se cítila, co jsem cítila a nabít se tím citem lásky a pak v klidu a s onou láskou – citem v srdci danou věc říct, ale pozor nespadnout do hádky, jen to říct a jít dál. Nevytahovat nic starého, nehrabat se v minulosti, nevyčítat, nekřičet. Jen prostě v klidu a mírným hlasem říct co mě trápí, jak se cítím a proč mě to bolí, ale i odpustit pokud to tak cítíme. Tím si zajistíme, že nás ten druhý vyslechne, pochopí a navíc si vyčistíte daný problém – karmu.

Lidé dnes spolu neumí mluvit, neudělají si čas ani jednou v týdnu, kdy by si popovídali o svých pocitech, snech, trápení, jen řeší co soused, co v práci, co děti apod. Ale zapomněli mluvit spolu o sobě, lásce a pěstovat tím vzájemný vztah a porozumění. A je jedno zda jde o kamarádku, manžela, přítele, dítě či rodič. Lidé dnes spolu nežijí, jelikož se ani neznají, ale jen vedle sebe ,, vegetí“, protože je to pro obě strany nějak výhodné a popravdě ani kolikrát nevědí koho mají vedle sebe. Vidí jen nálepku – manželka, manžel, dítě, matka, otec atd. Ale co se za touto nálepkou skrývá? Kdo je za ní schovaný, znáte ho – ji? Víte jak se cítí, o čem sní, co ho bolí – ne na těle ale hluboko v duši, po čem touží?

Většinou ani sami nevíme kdo jsme, protože neumíme mluvit ani sami se sebou, nemáme to rádi, nechceme cítit – vnímat co říká duše, protože to bolí. Ale mám dobrou zprávu, bolí to jen když sejdeme z cesty, když se na ní vrátíme a jdeme po ní dál tak už nic nebolí, je dobře – klid a blaženost.  I o tom je karta RÁKOSKY, ukazuje, že je něco špatně a vede nás na správnou cestu.

A právě toto ,,kouzlo“ nám dnes otvírá karta RÁKOSKA. Přeji vám hodně sil a odvahy to vše zvládnout, popovídat si tak jak to bývalo dřív, a věřte, že to není tak dávno.

Přeji vám krásné sny a ještě krásnější den.

Mám vás moc ráda

Blanka Čížkovská Magicstar

PS: A pokud přeci jen budete chtít pomoct, jsem zde s mýma kartičkama.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ 23.9.2021