CO NÁS ČEKÁ

CO NÁS ČEKÁ 24.9.2021

Hezký den moji drazí,

zítra bude veseleji, vládne nám karta PRSTEN. Energie této karty jsou spojené a dohodami, smlouvami, ale to víte. Ukazuje nám též koloběh života, ale i karmu – konkrétně nezpracované a nevyřízené záležitosti, které se nám do nekonečna vrací. A to je právě to, kdybychom danou situaci řešili v klidu, v pohodě a zamysleli jsme v klidu nad tím proč se nám to děje, určitě bychom se s tím daným problémem již nesetkali.

Nejde o to tady trpět a pořád do kola řešit jeden a ten samí problém, např. ve vztazích, kdy se nám do života ,, vtírá“ vždy jeden a ten samí typ lidí a my se učíme pochopit co tato lekce znamená, co se mám naučit a co pochopit. Většinou se jedná o něco nezpracovaného a proto je třeba místo vzteku, ublíženosti či strachu si udělat čas a v klidu se zamyslet a ptát se sami sebe – své duše, co to znamená a věřte, že tu odpověď dostanete. Jak říkám:,, Kdyby lidé poslouchali svou duši, nepotřebovali by kartáře a věštce, sami by totiž věděli co mají dělat.“ Jenže většina lidí neposlouchá, dokonce někteří si myslí že duše je pneumatika od auta. Ale tak to na světě chodí, každý jsme na jiném stupni poznání, ale to neznamená, že by byl někdo víc nebo míň. Jsme si všichni rovni a tak bychom to měli brát.

Zítřek bude přát mnohým obchodním ale i společenským setkáním, kdy si dáme ,, slovo“ a budeme tím pádem zavázání k jeho splnění – pozor i tím se tvoří karma, tak si hlídejte aby jste vše splnili jak máte. Pokud dáváte někomu slib koukejte se na to zda se jedná o starou karmickou záležitost, plán duše, či zda jen o něco co vás má jen vyzkoušet. A nebojte se vždy podle pocitu poznáte co je co. Pokud budete mít sevřený žaludek tak do toho fakt nechoďte, jelikož daná věc pracuje proti vám.

Zítra si hlídejme bolesti hlavy, ty jsou hodně spojeny s ledvinama, proto pijte dostatek vody a nezapomeňte ledviny vyčistit, teď je na to příhodná doba, např. pomocí byl. sm. Písečný květ nebo extraktem  Florapiedra.

Přeji vám krásný den, hodně pohody a lásky, pokud se potřebujete poradit s kartami mé služby najdete ZDE.

Mám vás všechny moc ráda. 🙂

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ 24.9.2021