CO NÁS ČEKÁ

CO NÁS ČEKÁ 27.9.2021

Krásný a spokojený den moji drazí,

omlouvám se za opožděnou kartu dne. Po stráveném víkendu v kuchyni, matky dospívajících dítek ví o čem mluvím, sem se musela trochu zregenerovat, tak že jsem vstala až teď. Víkendy jsou vždy náročné, ale i hezké, když chcete to hezké vidět. Já mám radost že jsem s rodinou a že synkovi i manželovi chutná vše co s láskou vařím. Nevím zda tu skvělou chuť tomu jídlu dává ta láska kterou do něj dávám, vděčnost, že máme všeho dost, požehnání a nebo koření a příprava, Ale asi vše dohromady.

Pokud chceme být zdraví naučme se vařit jídlo vědomě, ne jen že bude zdravé ale i chutné. Já když vařím, tak poděkuji že ony ,potraviny, které před tím byli bytosti, umřely abychom my mohli žít, a pak je vědomě programuji láskou a nastavím na co chci např. zdraví. Když jídlo dodělám požehnám mu a opět naprogramuji na to co potřebuji, většinou zdraví. Dělám to tak od pradávna, jelikož moje moudrá babička mě učila, že to co u přípravy jídla cítím, nebo si myslím, tak moji blízcí pak jí a potažmo se tím programují. Tak že když vaříme ve vzteku, že musíme, aby se oni ,, nažrali“, nebo jsme pohádání či v jiném nepokoji, to vše pak jíme a dostáváme do svého těla. Proto je vaření pro mou maličkost takový rituál lásky a poděkování za hojnost. Je to díky Vesmíru za vše co máme.

Ale ke kartě dne. Dnes nám padla karta HVĚZDY. HVĚZDY přináší požehnání do našich domovů  a životů. Dařit by se mělo ve všech oblastech života a když si to navíc hned ráno nastavíme, tak ještě víc. O nastavení příjemného a úspěšného dne vědomě vám napíši později. Ale je to podobné jako s vařením.

Užijte si tyto energie plnými doušky a radujte se z toho že tu jste a že vše co nás v životě potká je tu pro nás a proto aby jsme se tady něco naučili. Pokud se vám něco ve vašem životě nelíbí a chcete s tím hnout nebo pochopit proč to tak je mohu vám pomoci, moje služby najdete ZDE

Mám vás ráda víc než si myslíte

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ 27.9.2021