CO NÁS ČEKÁ

CO NÁS ČEKÁ 28.5.2021

Krásný a spokojený den drazí přátelé,

po dobrovolně povinném zdravotním odpočinku jsem opět zde a začínám polehoučku pomaloučku fungovat. Musím přiznat, že se mi už stýskalo, dost jsme mi chyběli a já si uvědomila jak moc vás mám všechny ráda. Ale pojďme k tomu co nás zítra potká.

Zítra 28.5.2021 nám vládne karta KNIHA, která je plná tajemství, ale i touhy po informacích a poznání, po spojení s tajemnem a moudrostí našich předků. Ale moudrost nezískáme tím, že budeme poslouchat co kdo říká, číst stohy knih či studovat všemožné kurzy a školy, tu získáme jen v tichu. Jen když vypneme myšlenky a budeme poslouchat své vnitřní Já – své Božství, když budeme pozorovat své okolí, a naslouchat svému srdci, pak přijde moudrost s velkým M. A tento den přeje právě tomu, abychom se zastavili a pohroužili se do sebe, abychom vystoupili z toho marastu všedních dní a byli chvilku sami se sebou. Pak uvidíte různá řešení na své problémy, pochopíte souvislosti, ale i to že je víc než jen jedna cesta. Já osobně bych energie karty KNIHA, chápala a chápu jako jedno velké příjemné požehnání vedoucí k pochopení a poznání.

Dnešní den v běžném životě nečekejte žádné zázraky, hlavně pokud zůstanete ve stresu, to si pak připravte hodně čokolády na nervy. U práce i financí pozor na nečekané zprávy a výdaje. Ve vztazích, které jsou ještě pořád hodně napnuté si hlídejte pusu a to co z ní vypouštíte. Jinak je to dobrý den na úřední jednání, zkoušky a různé věci s tím spojené.

Ve zdraví pozor na vlastní diagnózy, raději si zajděte k lékaři nebo léčiteli, ať se na vás mrkne. A pozor na prožívání nemocí, jinak si je v plné parádě přitáhnete a to přece nechcete. Je lepší si pozornost a lásku okolí získat jinak než tím, že mi něco je, např. tím, že se začnu mít ráda / rád. To je první krok k úspěchu.

Přeji vám krásné dny, hodně pohody, lásky, vnitřního klidu a spokojenosti. Už dnes je aktivní služba PSANÝ VÝKLAD, tak že ti co byli nedočkavý a bombardovali mě maily se mohou konečně objednat.

CHCI SE PORADIT S KARTAMA

Blanka Čížkovská Magicstar

www.magicstar.cz

www.bylinkyzamazonie.cz

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ 28.5.2021