Karta dne,  PŘEDPOVĚDI

CO NÁS ČEKÁ 29.1.2021 A NA CO SE MŮŽEME TĚŠIT O VÍKENDU 30. – 31. 1.2021

Krásný a spokojený den moji drazí,

už se nám týden blíží ke konci, tak se koukneme co nás čeká.

V pátek nám vládne karta KYTICE. Její energie jsou přátelské, poklidné, přeji harmonii, což je skvělé a čeká nás moc hezký den. Ve vztazích by se mělo dařit, v práci bude pohoda a po finanční stránce je hojnost. Karta KYTICE  je spojená s energetickým centrem solar plexus, což je jedno z dolních center a pro život zde velmi důležité, jelikož si přes něj můžeme plnit naše přání, realizovat vize ale i zharmonizovat naši osobnost se kterou pak nikdo nemůže manipulovat. Dá se říct, že solar plexus je stejně důležité centrum jako hruď, břicho a pánev, jelikož stejně jako oni tvoří naší realitu. Proto je velmi důležité aby byl stejně aktivní. Když jsem u solaru, tak ve zdraví si hlídejme žaludek, játra, žlučník a slinivku. Už se blíží čas na pořádný detox. Pokud vás trápí trávení mohu doporučit bylinnou směs ČISTÍCÍ KEŘ.

V sobotu nám vládne karta RÁKOSKY, s velkou pravděpodobností jde o reakci na nové příkazy vlády, v lidech se to bude vařit a budou zde tendence k hádkám a vybití si vzteku. Po pravdě je lepší štípat dříví nebo běhat, než si svou zlost vybíjet na nevinných. Ale i tak se nejde něco pozitivní, Karta RÁKOSKY přeje komunikaci, tak že pokud budete mít chuť můžete si hezky ,, pokecat“. V opačném případě je lepší někam zalézt a spíše se věnovat meditaci, četbě dobré knihy apod. Ve zdraví pozor na krk, je zde nachlazení a ne štítnou žlázu. S nachlazením nám pomůže priznic a čaj PRALESNÍ MÁTA s medem a na sníženou činnost štítné žlázy extr. MACAJUGA.

V neděli to bude lepší, máme tu kartu ČÁP a ta přeje hlavně novým začátkům, stěhování, početí potomka a co je hlavní přináší naději a spolu s ní dobrou náladu. Tak že nás čeká další skvělý den. Ve vztazích by se mělo vše uklidnit a fungovat jak má. Co se týká práce i zde to je dobré a ti co něco hledají se mohou zaměřit na nabídky práce.  V finanční oblasti se může objevit nový zdroj příjmů. Ve zdraví si hlídejme kolena , kotníky, jsou zde úrazy. A pokud vás tato oblast těla trápí, např. revmatem, mohu doporučit AMAZONSKOU LÍÁNU  spolu s extr. MARCOCURA.

I když nám sobotu trošku pokazí karta RÁKOSKY, tak to budou docela fajn dny a po pravdě ono je to vždy o nás, zda se necháme ovlivnit energiemi nebo zda máte už dost silný solar a tyto energie stejně jako Astrologie na nás nemají vliv.

Přeji vám moji zlatí, krásné a spokojené dny.

Bližší informace o výše zmíněných bylinkách a extraktech najdete zde.

Pokud si nebude vědět rady klidně mi napište, ráda se vám do karet kouknu a předám jejich moudré rady. A pokud toužíte vědět co vás čeká příští rok neváhejte se objednat na PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2021.

CHCI SE PORADIT S KARTAMI

Mám vás moc ráda a myslím na vás

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ 29.1.2021 A NA CO SE MŮŽEME TĚŠIT O VÍKENDU 30. – 31. 1.2021