CO NÁS ČEKÁ

CO NÁS ČEKÁ 29.9.2021

Krásný den moji drazí,

po malém odpočinku v podobě státního svátku, škoda že nevyšel na pátek nebo pondělí, měly bychom delší víkend, se můžeme těšit z karty ZAHRADA. Tato kartička má moc silné energie, přeje hojnosti, úspěchu, radosti ze setkání a pohody. Můžeme se tedy těšit na fajn a spokojený den.

Karta ZAHRADA je též spojená s přírodou a nabádá nás k tomu abychom se více v přírodě pohybovali, ale též ji chránili. To co v tomto směru vydáme se nám vrátí několikanásobně. Příroda, sama osobě má silné čistící účinky, tak že pokud vám je těžko, smutno nebo se nedaří vyjděte si do lesa nebo na louku a poproste Ducha lesa, Ducha louky, či potůčku o to aby z vás sundal všechny těžké energie a nabil vás potřebnou silou. Uvidíte jak se budete hned lépe cítit. Jen nezapomeňte poděkovat. Ti co nemohou vyrazit do lesíka, ale mají zahrádku mohou to samé udělat na zahradě, i zahrada má svého Ducha – ochránce.

Hodně jsme díky honu za materií zapomněli, ale opět se nám toto vše otvírá a je jen na nás zda využijeme příležitost a spojíme se s přírodou – tím přijmeme její láskyplnou náruč, nebo zda budeme i nadále spát. Je to jen a jen na našem rozhodnutí.

Přeji vám ten nejkrásnější den, tu největší pohodu a spokojenost.

Mám vás ráda

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ 29.9.2021