Karta dne,  PŘEDPOVĚDI

CO NÁS ČEKÁ 3.2.2021

Krásný a spokojený den moji drazí,

doufám, že včerejší MRAKY jste přežili v pohodě. Mohu s klidným svědomím říct, že ten kdo na sobě maká, tak tyhle energie na něj moc vliv nemají, protože si tu realitu přes spodní centra může nastavit jak chce.  Což je super a jsem ráda, že takových lidí je čím dál víc.

Ale jdeme na dnešek.

Dnes nám vládne karta HVĚZDY, taková milá odměna za včerejšek. Tyto energie nosí požehnání, radost a úspěch do všech oblastí života. A teď je na nás jak si právě tuto velmi krásnou energii nasměrujeme, zda do práce, financí nebo do vztahů. Já osobně volím variantu od každého trochu. Jelikož spokojenost ve vztazích nosí klid a s ním i úspěch v práci i v finanční oblasti. A opět nesmíme zapomenout, že nejdůležitější vztah na světe je ten váš s vámi samými a od toho se odvíjí úplně všechno. Mám radost, že hodně lidem již toto došlo a mohu vám říct, že není nic špatného, když se i v této době cítíte vnitřně šťastně, spokojeně, v klidu a pohodě i přesto že se to okolo mele. Víte, já to mám taky tak, dá se říct, že vnitřně prožívám jedno z nejhezčích období mého života a díky tomuto pocitu ( nastavení ) se mi daří vše ostatní. On ten ,, kovid“ tu není náhodou. Je tu právě proto,, aby se lidé přesně toto naučili a pak se jim bude dařit. Už to není o těch druhých, ale o sobě, o tom jak to máme s sobě a hlavně se sebou. Proto se tolik vztahů rozpadá, protože jsme místo na sebe a do sebe jsme se upínali na druhé. Proto je to někde na houby, protože hodně lidí žije ve strachu a právě ten strach, že nebudou peníze, že budou nemocní, sami apod. se v této době ještě rychleji realizuje. Když se zbavíte strachu a svých obav přijde nádherný pocit klidu, tak neskutečného klidu až vás to ohromí. Najednou vás nic nerozhodí, je vám to jedno, řešíte jen sebe a jste v pohodě.

No, a právě o tom budou dnešní energie a já vám přeji aby jste tento nádherný pocit klidu, radosti a spokojenosti zažili a zažívali každý den. Stojí to za to.

Pokud si nebude vědět rady klidně mi napište, ráda se vám do karet kouknu a předám jejich moudré rady. A pokud toužíte vědět co vás čeká příští rok neváhejte se objednat na PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2021.

CHCI SE PORADIT S KARTAMI

Mám vás moc ráda a myslím na vás

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ 3.2.2021