CO NÁS ČEKÁ

CO NÁS ČEKÁ 3.9.2021

Krásný a spokojený den moji drazí,

je po prázdninách, v mém případě i po dovolené a opět vše jede v běžném režimu, tady i já. Doufám, že léto jste si užili, vše bylo jak má a k vaší spokojenosti. Pokud chcete, písněte mi do komentu, ráda se kouknu jak jste se měli.

Ale ke kartě dne. Zítra, tj. 3.9.2021 nám vládne karta KNIHA. Energie této karty jsou trošku zahaleny tajemstvím, ale najdeme zde i pochopení, poznání a posunem se o kousek dál. Což je skvělé.  Tyto energie jsou hodně neutrální a hodně záleží jaký postoj k dnešnímu dni zaujmeme, zda se budeme radovat z toho co přišlo a co nás během dne potká a nebo zda budeme ,, nabubřelí“ a naštvaní, že to není tak jak chci. Hodně si můžete dnešní den vytvořit svým myšlením, chováním a emocemi, které prožíváte. Tak tedy hlavu vzhůru a úsměv na líci.

Ve zdraví pozor na hypochondrii, tj. vsugerování si si nemocí aby jsme byli zajímavý a aby si nás naše okolí všímalo – získává se tím pocit pozornosti –  lásky, což je krátkozraké a kdo se má opravdu rád, tak se vám na tuto hru ,, vyprdne“ a pošle vás tam kam nechodí nikdo rád.

Dovoluji si upozornit, že na BYLINKÁCH jsme prodloužili LETNÍ VÝPRODEJ a zaměřili jsem se u BYLINKY MĚSÍCE na slinivku a slezinu.

Co se týká výkladů, na která se ptáte. Ano, VÝKLADY už dělám, je po dovolené, tak že vše zase jede jak má.

 

Přeji vám krásné dny hodně pohody a radosti.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ 3.9.2021