CO NÁS ČEKÁ

CO NÁS ČEKÁ 31.5.2021

Krásný nedělní večer moji drazí,

jsem opět zde, abych poreferovala co nás zítra čeká a co nám kartičky radí. Je před námi poslední den měsíce května, dá se říct, že tento měsíc byl už mírnější co se týká energií a přinesl nám trochu oddychu a klidu, kromě krásně rozkvetlých stromů a příchodu ,, deštivého jara“. Já osobně jsem za toto období ráda. Vody je dost, evidentně se počasí vrací do normálu, jako před lety a příroda se díky ,, pandemii“ dává dohromady. To je moc fajn. Velmi příjemné energie jsou cítit v lese, na lukách, ale i zahrádkách, jsou to jiné energie než byli poslední léta a to mi dává naději na lepší zítřky a zase ,, normální život“. I když co můžeme nazvat na této planetě a v tomto systému za normální?

Zítra se můžeme těšit z energií karty LOĎ. Jsou to příjemné energie, sice trošku spojené v vodou – tedy emocemi, ale jinak přející hojnosti, podnikání, pracovním změnám – v pozitivním smyslu, ale i zlepšení mezilidských vztahů. Ono je to i logické, když má člověk co jíst, kde bydlet a nemá starosti o peníze, které by dnes měli ,, přilítnout“, tak je i na své okolí milejší. Ale je tu jedno ale, a to jsem naznačila hned na začátku – emoce.

Právě emocemi a myšlenkami, které jdou ruku v ruce, si tvoříme svou realitu. Když se něčeho bojíme, přitáhneme si to abychom se báli ještě víc, když se vztekáme, přijdou okolnosti, které nám dají důvod se vztekat. Dám příklad. Když začala pandemie stejně jako vy jste se bála, strach zamlží zdravý selský rozum a normální myšlení, ale ji jasnovidnost, tak že jsem viděla katastrofické scény, do rukou a na oči mi chodili různá videa a články, které ten ,, hororový sen“ jen potvrzovali a bylo mi fakt hodně blbě. Až tak blbě, že jsem si řekla: ,, A dost, v tomhle fakt žít nechci!!!“ No a začala jsem pracovat na vnitřním klidu. což je práce hlavně s hrudí a solarem, dnes mě ,, hororový sen“ nepronásleduje. Nastavila jsem si to vše jinak. Ono k nám vždy přijde to čemu dáváme energii – pozornost a díky tomu, že jsem ji začala dávat jinam se období pandemie pro mě změnilo v jedno z nejhezčích období v mém životě. Prostě i když slyším, jak se máme očkovat, jak chtějí očkovat děti apod. tak to se mnou dnes nic nedělá. A kdyby náhodou, tak přijde myšlenka: ,, Když zachováš vnitřní klid, zvládneš i tohle.“ Z mé zkušenosti se mi ,, i tohle“ vyhne,  tak to mám v sobě nastavené.

Ono je to vždy o naší volně  pro co se rozhodneme a v tom je naše vnitřní síla a já vím, že jste silní, hodně silní a sami nejlépe víte co je pro vás dobré.  No, ale k pondělku, kromě toho že tu máme energie volby a úspěchu, hojnosti, tak bychom si měli hlídat játra – tam se totiž ta ,, nasranost“ ukládá. Játrům dělá dobře hořké a nemastná strava vařená spíše na vodě. Z hořkých bylinek doporučuji náš oblíbený MODRÝ KVĚT, který obsahuje bylinku HERCAMPURI, což je v překladu z jazyka Suchua ( sečua ) hořeček.

Přeji vám krásné dny, pohodu, vnitřní klid a hodně lásky. Pokud zatoužíte se poradit s kartami, tak se můžete objednat v odkazu níže.

CHCI SE PORADIT S KARTAMA

Mám vás ráda

Blanka Čížkovská Magicstar

www.magicstar.cz

www.bylinkyzamazonie.cz

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ 31.5.2021