Karta dne,  PŘEDPOVĚDI

CO NÁS ČEKÁ 4.2.2021

Krásný a spokojený den moji drazí,

zítra 4.2.2021 nám vládne karta PÁN. Je to hezká karta, její energie jsou sebevědomé, plné nasměrování a smělých plánů. Karta PÁN je též spojená s planetou SLUNCE a s energetickým centrem v SOLARU. Proto nám dává velkou možnost plnit si své sny a jít přímo za nimi. Za tímto účelem doporučuji pracovat s centrem v solaru, když už ne přes meditaci, tak jej aspoň prodýchávat. Energie karty PÁN jsou spojené i s péčí a ochranou rodu – rodiny, ale není spojená se sebeobětováním jako karta DÁMA, proto mají někdy ženy pocit, že muži myslí jen na sebe a své pohodlí. Ale ono to je trošku jinak. Pokud je muž v harmonii sám se sebou, je velmi citlivý a plný cnosti. Naštěstí se nám ,, kluci“ začali probouzet, tak že ti staří neurvalci pomalu mizí a nahrazují je muži, kteří si váží žen které chrání a to ne proto, že by byly slabé, ale že jsou pro ně a pro rod důležité. A to je moc dobře.

Tak to dnes přinese celkově?

Celkově by to měl být dobrý den, dařit by se mělo jak v práci, po finanční stránce, tak i ve vztazích. Je zde velká ochrana , pokud si jdeme za svým a neztrácíme své ,, srdce“, což znamená že si do toho nenecháme od nikoho ,, kecat“ a řídíme se svým citem a rozumem, je vám přáno vrchovatě. I ve zdraví by mělo být vše v pořádku. Pokud jste nemocní a nasměrujete svou vůli k uzdravení, můžete se časem těšit ze svého zdraví.

Přeji vám moji drazí, krásný den, hodně lásky a odvahy jít si za tím svým.

Pokud si nebude vědět rady klidně mi napište, ráda se vám do karet kouknu a předám jejich moudré rady. A pokud toužíte vědět co vás čeká příští rok neváhejte se objednat na PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2021.

CHCI SE PORADIT S KARTAMI

Mám vás moc ráda a myslím na vás

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ 4.2.2021