CO NÁS ČEKÁ

CO NÁS ČEKÁ 8.9.2021

Krásný a spokojený den moji drazí,

dnes nám padla karta RAKEV. Tato kartička je kartou změn, ale i poznání a pochopení. Sami sebe se zeptejte: ,, Jsem šťastná?“ A pokud ne, co mi vadí? Co mi překáží v tom, se cítit šťastná? Je to partner? Jsou to děti? Je to práce? Nebo jsem to já, co sama sebe se neustále prudím a udržuji si věčnou naštvanost, ublíženost, strach apod. Je mi v tomto stavu dobře? Tyto a další podobné otázky nejsou nikomu příjemné, jelikož se ,, hrabeme“ v sobě a to vždy bolí. Je to jako když píchneme klacíkem do vosího hnízda.

Lidé nadávají na ,, korunku“, na vládu, na manžela, děti, práci a kde co všechno a ani si neuvědomují, že každá situace má dvě strany mince. Znám hodně lidí, kteří se díky ,,korunce“ zpomalili, začali se více věnovat dětem, které byli odloženy u počítačů a mobilů protože rodiče museli do nekonečna pracovat, aby sebe i své děti uživili. Začali si všímat jak je to jejich dítě šikovné a co všechno umí, jak je moudré. Začali se více věnovat partnerovi / partnerce a zjistili, že jim se spolu fajn a že jim objetí a vzájemná přítomnost před ,, korunkou“ chyběla a oni teď cítí naplnění. Zjistili jak voní les, louka, voda v rybníce, jaká je to tady krása, daleko větší než být hlavou zahrabaný v obrazovce počítače nebo TV.  Hodně lidí v mém okolí, stejně jako já říkáme: ,, požehnaná korunka“ jelikož nám přinesla mnoho dobrého a otevřela oči, srdce a mysl. A přinesla velkou zněmu v našich životech, pozitivní změnu, i když mnozí z nich se museli i odstěhovat z města na vesnici a žít ,, skromněji“ než do posud. Ale neměnili by jelikož mají konečně klid.

Pak tu mám známý co od rána do večera bědují jak se jim nedaří, kde je bolí a dloube, jak se díky ,,korunce“ snížila jejich ,,životní úroveň“ a pohodlí. Musí se věnovat dětem, musí být s partnerem ve větším kontaktu, musí se nechat očkovat, aby mohli jet k moři, nebo jít do kina či hospody, musí…. Prostě sami sebe tak ,,túrují“, že musí žít ve strachu a ,, nasranosti“ a ani nevidí co se kolem nich děje.

Každý den mi někdo posílá ,, chytrá videa“ o tom co dělá očkování, jak ,, mocní – nemocní“ chtějí zničit tento svět a nastolit tu nové otroctví a další ,, kokotiny“ plné strachu a bolesti. Ano, jsou tu tyhle věci, jsou tu i lidé kteří tyhle věci a situace krmí svou energií a tím jim dávají sílu aby rostli a mohlo se toto stát. Prosím když chcete? Proč ne, nastavte si to, šiřte tohle mezi sebou dál, ale mě už tím neobtěžujte. Já vím sama jak to je, dokážu se na vše naladit a vidět víc než mnozí z vás a nevidím důvod proč mám zrovna tohle ,, svinstvo“ krmit.  navíc takové tendence tu bylo co je lidstvo lidstvem, tak proč se tím zaobírat a vysilovat se.

Moudrý člověk se spíše orientuje směrem k dobru, k posílení toho mála dobrého co tady máme a co jsme v tu danou chvíli schopni vidět. Už jen to že ráno vstaneme, je dar a měli bychom mít radost, že máme zdravé nohy a můžeme chodit, že máme zdravé ruce a můžeme pracovat, že máme srdce a můžeme cítit….

Ano, i o tomto bude dnešní den, budeme rekapitulovat, budeme přemýšlet a budeme měnit a to je to nejlepší co pro sebe můžeme udělat, i když to bude někdy i bolet.

Přeji vám krásný den, hodně odvahy a sil. A nezapomeňte, nikdy na to nejste sami, vždy je tu někdo, kdo podá pomocnou ruku.

Mám vás ráda. 🙂

Blanka Čížkovská Magictar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ 8.9.2021