Karta dne,  PŘEDPOVĚDI

CO NÁS ČEKÁ 9.2.2021

Krásný a spokojený den moji drazí,

dnes jsem zde o něco dříve. Práce je až nad hlavu a tak jsem si řekla, že když mám chvilku, tak sem dám kartu dne dokud mám dost sil na psaní.

Zítra 9.2.2021 nám vládne karta DÁMA. Jsou to příjemné energie, které přejí intuici, ale harmonii a kráse. Dnešní den bude přát všem oblastem života a pokud budete mít dámy chuť se doma zkrášlovat, tak s chutí do toho výsledek bude okouzlující. Sice je pravda, že nikam teď moc nechodíme, ale můžeme si dopřát skvělí pocit z toho, že se sami sobě líbíme a je nám s námi samotnými dobře. A to můžeme klidně doma. Tak se dá říct, že to bude super den. ve zdraví si hlídejme jen výkyvy nálad, což může způsobit současný stav, ale kdo toto období bere s klidem a pracuje na sobě je většinou v klidu a ,,dobu kovidovou“ si užívá. Hlavně ten klid a přírodu, to totiž je lék na všechna trápení a nemoci. Stačí jen vypnout, hodit starost za hlavu a užívat si tu zasněženou krásu.

Přeji vám krásné úterý, hodně pohody a radosti.

Pokud si nebude vědět rady klidně mi napište, ráda se vám do karet kouknu a předám jejich moudré rady. A pokud toužíte vědět co vás čeká příští rok neváhejte se objednat na PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2021.

CHCI SE PORADIT S KARTAMI

Mám vás moc ráda a myslím na vás

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ 9.2.2021