Karta dne,  PŘEDPOVĚDI

CO NÁS ČEKÁ DNES 27.1.2021 A CO NÁS ČEKÁ ZÍTRA 28.1.2021

Krásný a spokojený den moji drazí,

dnes jsem se rozhodla udělat kartu dne rovnou na oba dny. Důvod je jednoduchý, je toho moc a opět nestíhám. Ale když si člověk udělá plán a časový harmonogram zvládne všechno, tedy i nával práce jak v bylinkách z Amazonie, tak i na Výkladech z karet. Naštěstí, diky úrazu, nemusím lítat kole rodiny a Zásilkovny, tak že se to dá zvládnout. I úraz je někdy fajn, když přijde v pravou chvíli.

Tak jdeme na to. Dnes nám vládne karta STROM, jsou to energie stability, hojnosti, zázemí a to jak vztahového, tak i materiálního a dá se říct, že tento den bude super. Mělo by se dařit na všech frontách. Což vám všem moc přeji. Po pravdě potřebujeme povzbuzení, jelikož to co se děje jak u nás, tak ve světě není moc hezké a po pravdě i já, když vidím ty videa jak policajti mlátí ženy, děti, babičky jen kvůli tomu, že nemají respirátor nebo si jdou nakoupit, tak na mě padne splín a pochybuji o tom, že tady dobré energie vítězí. Je mi z těchhle věcí smutno, ale když se koukám do karet, tak zase vidím naději, že vše dobře dopadne, a že toto jsou poslední záchvěvy zla. Bylo by dobré kdyby lidé více pracovali s centrem v hrudi, to totiž tyhle ,, hnusy“ likviduje a čím víc lidí pracuje s hrudí tím víc se vše mění k dobrému. Pár jedinců jako jsem já tuto planetu nezachrání, je třeba aby se přidal každý. Ale kdo z nás je připraven toto udělat? No nic, trochu jsem si posteskla, což je taky jedné co mohu dělat. Snad mě za to nezavřou. 🙂

Tento den je též o kontaktu s přírodou a o tom jak bychom si chtěli prožít naši budoucnost. Protože jen na pevných základech se dá stavět pevná a prosperující budoucnost a to je zase centrum v hrudi. Dařit by se dnes mělo i po finanční stránce, v práci by mělo být vše tak jak má – tedy pokud jste otevřeni a pracujete. Ve zdraví pozor na plíce, ale vy už víte že PRALESNÍ MÁTA a DRAČÍ KREV v tomto směru velmi pomohou.

A jdeme na zítřek, tedy čtvrtek 28.1.2021. Tomuto dni vládnou velmi krásné energie karty DÍTĚ. Tyto energie jsou hravé někdy až rozverné, otvírající centrum v hrudi a člověk má pocit, že vše je krásné a má chuť objevovat, poznávat, zkoumat. Jediné na co bychom si měli dát pozor je naivita. Jako každé dítě, tak i tyto energie věří co říkají ,, dospělí“, v našem případě papaláši ( zde si dosaďte dle svého), tak že pozor na manipulaci. Tento den je dobré být opatrný ohledně financí, než investujete do něčeho, tak si to rozmyslete, za pár měsíců by jste byli nemile překvapeni. Jinak nás čeká skvělý den, který si můžete užít a pokud máte děti bude ten den ještě lepší. Ve zdraví pozor na dětské nemoci, ale mezi námi dnes vše je ,,kovid„, tak že i ty zázrakem zmizeli z povrchu zemského stejně jako chřipka, angína, či obyčejná rýma.

Přeji vám moji zlatí, krásné a spokojené dny.

Bližší informace o výše zmíněných bylinkách a extraktech najdete zde.

Pokud si nebude vědět rady klidně mi napište, ráda se vám do karet kouknu a předám jejich moudré rady. A pokud toužíte vědět co vás čeká příští rok neváhejte se objednat na PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2021.

CHCI SE PORADIT S KARTAMI

Mám vás moc ráda a myslím na vás

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ DNES 27.1.2021 A CO NÁS ČEKÁ ZÍTRA 28.1.2021