Nezařazené

CO NÁS ČEKÁ O ÚPLŇKU 13.7.22

Krásný den moji drazí,

13.7.2022 ve 20:37 tu máme další úplněk. Tentokrát ÚPLNĚK V KOZOROHU. Jako každý úplněk i tato bude provázet nespavost, emoce různého typu od melancholie, přes radost až k pocitu vyčerpání a u některých jedinců se může objevit i agresivita. Já osobně využívám úplněk k meditacím a napojení na ,,jiné světy“, spojení jako takové je mnohem silnější než v běžné dny. Věděli jste, že červencový úplněk indiáni nazývají ,, Bouřkovým úplňkem“ jelikož v tuto dobu je nejvíce bouřek v roce. Taky se červencovému úplňku říká ,, Jelení“ protože jelenům v té době začínají růst paroží. Je to krásný doba léta.

A teď trošku astrologie, jak vidíte Slunce je v Raku kdy se nachází na opozici na Lunu v Kozorohu, obě tato tělesa podporuje harmonický trigon konjukce Dračí hlavy ( Severního uzlu ) a Urana ve znamení býka. Což ukazuje že naše jednání dobře dopadne. Slunce se nachází v konjukci s merkurem v 7 domě. Luna bude v okamžiku úplňku v 1 domě a 6 stupňů od ní se nachází Pluto. Ostatní planetky vidíte zakreslené výše, vybrala jsem jen to podstatné. Dá se říct, že to budou velmi hezké energie, navíc Kozoroži ukončují jedno ze svých životních období a připravují se na nové.

Úplněk v Kozorohu přináší materiální témata, jako je práce, finanční zajištění a majetek, což je též spojeno se znamením Kozoroha. Proto je dobré se zaměřit tento den plus tři dny předtím na téma práce a profesních plánů, promluvit si s vedením zda by vám přidali na výplatě popřípadě zda by zde nebyl nějaký pracovní postup. To samé platí i ohledně vedení obcí a vlád, lidé by mohli tyto energie využít k tomu aby dali jasně najevo co se jim líbí a co ne. Co se týká práce, to co v tuto dobu naplánujete popřípadě rozjedete bude mít v budoucnu úspěch, jen to chce být trošku tvrdohlavý jako Kozoroh a jít si za tím.

Hodně důležité je též téma rovnováhy, zamyslet se nad tím kolik času trávíte v práci, s rodinou a kolik jej věnujete sobě a péči o sebe. Ve většině případech na sebe nemáme čas a právě toto nás bude tak trochu tlačit. Úplněk v Kozorohu nás bude nutit se hýbat a věnovat nějaký čas i sobě. Někteří z vás to již díky Dračím energiím pocítili a věnují sobě aspoň hodinku dně denně. Nebojte se že v tom nebude pokračovat na srpen nastoupí energie Jaguára, dle Mayského kalendáře, a ten vás lenošit rozhodně nenechá. A to jak v pohybu tak i v práce. Prostě poletíte jak Drak a pak poběžíte jak Jaguár za svým cílem.

Dle astrologie není vhodné v tuto dobu podstupovat operace, tak že pokud chcete jít na nějaký zákrok doporučuji ho posunout aspoň o tři dny aby jste se lépe hojili. Ve zdraví si hlídejte kolena, klouby, páteř a páteřní svalstvo, čéšku, kosti, šlachy a vazivo, kůže, vlasy, slezina, orgán rovnováhy jako jsou např. nadledvinky. Rozhodně tento den plus tři dny před úplňkem bych nedoporučovat velké túry, lezení po skalách apod. Zbytečně by jste mohli dojít k úrazu. Spíše dejte přednos častým krátkým procházkám, vyhněte se rizikovým andenalínovým sportům a raději se pokochejte krásou přírody hezký pevně nohama na zemi. Tím chci říct že i let balónem v toto dobu může být nebezpečný jelikož zbytečně zatížíte nadledvinky stejně jako u adrenalínových sportů. Z bylinek v tomto směru mohu doporučit čaj z přesličky, byl.sm. Amazonská liána a z extraktu Marcocuru.

A co nám radí kartičky, co budeme řešit dle Tarotových karet? No je to zajímavé. Posuďte sami.

Co budeme řešit v době úplňku?

První karta kterou jsem vytáhla byla karta V.DISKŮ. Je to přesně téma materiálního zajištění, strachu z chudoby, který se na nás valí ze všech stran, díky zdražování. I zde karty doporučuji jasně si dát cíl, pokud vás živí práce tak se jasně zeptat šéfa zda by vám nepřidal na platě, popřípadě zjistěte zda je možný nějaký pracovní postup a kdy. Pokud to bude na bodě mrazu využijte toto období k nalezení práce nové, která vás zajistí a vy se nebudete muset bát o své finanční zajištění a zajištění své rodiny. U lidí kteří podnikají tato karta radí aby moudře nakládali se svým majetkem a podívali se kde mají ,, rezervy“, není též na škodu rozšířit nabídku, stačí jen prozkoumat trh a poslouchat lidi co říkají. A v neposlední řadě nepropadat strachu z chudoby ale soustředit se hlavně na to co od života chci. Určitě nikdo nechce být chudý a žít na ulici, tak že veškerou svou energii a mysl soustřeďte na to aby jste žili v hojnost a dařilo se vám.

 

Karta III. POHÁRY nás upozorňuje na to že ne jen z práce a starostí je člověk živ a proto je třeba si čas naplánovat tak aby jsme si odpočinuli, užili si trošku života, byli s rodinou, přáteli a našli i čas na to co máme rádi a mohli se tomu věnovat. Léto v tomto směru nabízí hodně možností. Já se např po 25 letech vrátila zpět ke kulturistice a už tahám činky jak divá a to jen proto, že to miluju. Ano stane se že se vrátíme k tomu co jsme dělali v mládí a budeme si to ,, na stará kolena“ opravdu užívat.

 

Karta X. POHÁRŮ otvírá téma rodiny a to jak současné kterou máte tak i tu v které jste žili jako děti. To může otevřít stará nezpracovaná témata např můj vztah k rodičům. Dětská traumata, např. pocit že matka měla raději sourozence než mě. Právě úplněk pomůže toto zpracovat a odfouknout do propadliště dějin aby se to už nevracelo. Půjde hlavně o pocity. Co se týká současné rodiny, partnera vás a vašich dětí. Budou zde dotazy typu jak se cítíte ve své rodině, např připadám si jako služka otrok nebo jsem spokojená a šťastná? Jak se cítí můj partner, nepřipadá si jen jako kreditka nebo má s vámi plnohodnotný vztah který funguje na všech úrovních partnerského vztahu. A děti, nezapomínáte kvůli nim i na sebe apod. Téma bude opravdu v tomto směru široké a ti co právě toto nemají zpracované tak si to vše mohou pomocí emocí, někde v klidu o samotě, nebo pomocí klidné diskuse vyčistit a dát do pořádku. Vždyť sebe a rodinu je to jediné co zatím opravdu máte.

A co kartičky radí aneb jak to dopadne.

Po pravdě jsem tuto kartičku tak trochu čekala, padla mi při míchání a hned na sebe upozornila. Karta VIII.MEČŮ sice vypadá děsivě, ale po pravdě tak hrozná není, když se kouknete pozorně tak ta dáma má kudy odejít jen to nevidí. Ano budeme se chvilkami cítit chyceni v pasti a neuvidíme východisko, nebudeme vědět jak dál. Proto pokud chcete jít dál bude třeba uklidnit své vnitřní emoce – to je ten šátek na očích, rozhlédnout se kolem  sebe a věřit že cesta kterou vidíte je ta správná.

Pokud budete v klidu,  tzn. necháte emoce a myšlenky uklidnit a začnete poslouchat svou intuici, skrze kterou vás Bytosti vedou, tak vše dopade dobře a vy se budete cítit jako vítěz, přesně jak ukazuje karta VI. HOLÍ. přijde neskutečná úleva, ale i větší radost z života a harmonie. Vše se v našem životě ustálí a bude dobře.

Jak vidíte nic není tak horké jak se uvaří, vždy je cesta a když ji nevidí vaše vědomí – mysl, tak ji vidí vaše podvědomí – intuice a tomu je dnes třeba hodně naslouchat. Přeji vám všem krásný ÚPLNĚK V KOZOROHU, ti co chtějí čarovat najdou rituálky ZDE.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ O ÚPLŇKU 13.7.22