CO NÁS ČEKÁ

CO NÁS ČEKÁ O VÍKENDU 11 – 12.9.2021

Krásný den moji drazí,

než se rozepíši o kartě dne, dovoluji si upozornit na nově otevřenou sekci VIDEA. Najdete zde mnoho zajímavých videí a informací, které vám všem mohou pomoci a předat to co hledáte. A jdeme na karty.

V sobotu nám vládne karta DOPIS. Můžeme se tedy těšit na zprávy všeho druhu. nejsou dobré a špatné zprávy, je jen náš postoj k nim, jak tyto zprávy vnímáme a chápeme. Ono vše má dvě strany mince a to co se nám dnes může jevit jako katastrofa se může časem ukázat jako velké požehnání vaší cesty životem. Proto se nehněvejme, nevztekejme a netrapme, že to není tak jak chci, ale přijměme danou situaci jaká je, poděkujme za ní a s úsměvem kráčejme dám, popřípadě danou ,, katastrofu“ řešme. Už naši moudří předci věděli, že s úsměvem jde všechno líp.

Karta DOPIS má neutrální energie, tak že jak si to ráno nastavíte takové to bude. Pokud chcete mít krásný den, poděkujte za něj, za to že jste se vzbudili a můžete si užít další krásný den tady na Zemi, poproste o ochranu a požehnání a s chutí vyrazte do víru života.

V neděli nám vládne karta DÁMA. Tato karta je spojená s Měsícem, s intuicí a dá se říct, že její božský ekvivalent je Bohyně Isis. Ženy jsou modrá stvoření, do světa mužů vnášejí klid a harmonii. Pokud žena poslouchá své srdce a přírodu ej pro muže velkým požehnáním a jejich vztah jen kvete.

Dnešní den bude právě o naší ženskosti, o Bohyni Isis v nás, o pochopení, napojení na dávné a pradávné prameny moudrosti, ale i o rodině, vztazích a tvoření harmonie v našich životech. Neříkám, že to bude lehké, to ne, ale bude to krásné a z výsledkem budete v budoucnu velmi spokojeni. Proto buďte k sobě laskaví, milý a pokud se vám něco na někom nelíbí, řekněte to, ale ne v útoku. Řekněte to s láskou jako by jste mluvili s malým dítětem.

Přeji vám krásné dny

Mám vás ráda

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ O VÍKENDU 11 – 12.9.2021